اخبار ورزشی

یک فرار و یک چیپ، محمدجواد یک تنه علیه شمس آذر

محمد جواد محمدی، ستاره ذوب آهن در هفته هفتم بود و تاثیر مستقیمی روی پیروزی تیمش ایفا کرد.

ورزش3

تاثیرگذارترین بازیکن ذوب در بالانشینی

به گزارش “ورزش سه”، درخشش محمدی، مهاجم سابق هوادار این روزها در ذوب آهن ادامه‌دار شده و این بازیکن درحالی که پیش از تعطیلی هفته ششم لیگ مقابل استقلال خوزستان هم گل زده بود، این بار دبل کرد تا تیمش یک پیروزی خارج از خانه دیگر را به دست بیاورد.

محمدی مثل همیشه دونده و پرتلاش نشان داد و زهرش را در نیمه اول به شمس آذر قزوین ریخت. شاید اگر تیم میزبان باز هم از او غافل می.شد او می‌توانست در روز درخشانش هت‌تریک نیز بکند.

در دقیقه ۲۸ و در شرایطی که ذوبی‌ها تحت فشار قرار گرفته بودند، محمدی با جایگیری مناسب در دهانه دروازه با یک شوت غیرقابل مهار تیمش را پیش انداخت.

1936277

در دقیقه ۳۶، درحالی که قزوینی‌ها برای جبران گل خورده تلاش می‌کردند، یک ضدحمله و رسیدن توپ به محمدی کافی بود تا او بار دیگر مهارتش در گلزنی را به رخ بکشد.

او در صحنه گل دوم با بهره گیری از هوش خود یک ضربه چیپ جذاب را زد و توپ آرام آرام در قلب دروازه جای گرفت.

درحالی که این بازی در نیمه دوم جنجالی شد و ذوب آهن نیز یک اخراجی داشت، در نهایت شاگردان ربیعی با دو گل محمدی در نیمه اول، با نتیجه دو بر یک پیروز شدند.

محمدی در طی ۶ بازی سه گل زده و یک پاس گل داده و در تمام پیروزی‌های تیم‌شان مقابل ملوان، استقلال خوزستان و آلومینیوم تاثیر مستقیم داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا