اخبار ورزشی

یک اسطوره مدیر ورزشی باشگاه رونالدو می‌شود

الکس دل پیرو، اسطوره تیم یوونتوس و ایتالیا، احتمال دارد به عنوان مدیر ورزشی باشگاه النصر به این تیم اضافه شود.

ورزش3

به گزارش “ورزش سه”، مهاجم افسانه‌ای سابق یوونتوس که در جام جهانی 2006 با ایتالیا به قهرمانی رسید، برای سمت مدیر ورزشی در تیم متمول خاورمیانه ای انتخاب شده است. گفته می شود که او برای مذاکره به ریاض رفته است و آماده است تا چالش جدیدی را انجام دهد.

گمانه زنی های زیادی در مورد بازگشت دل پیرو برای سمتی مشابه به یووه وجود داشت، زیرا مسئولان این باشگاه به دنبال آوردن چهره هایی هستند که برای هواداران تیم محبوب باشند، اما کالچو مرکاتو ادعا می کند که این بازیکن نمادین یووه آماده است تا به پیشنهاد النصر فکر کند و به این تیم عربستانی نزدیکتر از یووه شده است.

1936489

دل پیرو از زمان بازنشستگی در سال 2015 از فوتبال دور مانده است. او از آن زمان به عنوان کارشناس و مفسر کار کرده است، اما از زندگی روزمره در پشت صحنه در هر باشگاهی دوری کرده است. این وضعیت ممکن است در عربستان سعودی تغییر کند.

النصر در ماه‌های اخیر برنامه‌های بلندپروازانه‌ای را  اجرا کرده است و رونالدو، برنده پنج توپ طلا، بازیکنانی مانند الکس تلس، مارسلو بروزوویچ، سکو فوفانا و سادیو مانه را به تیمش اضافه کرده است. دل پیرو ممکن است در شرف پیوستن به این پروژه گران قیمت باشد، در حالی که این بازیکن بازنشسته ایتالیایی همچنین در حال کار بر روی مجوز حرفه ای مربیگری یوفا است و در در برنامه هایش برای آینده مربیگری هم قرار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا