اخبار ورزشی

پیام مهم گل محمدی به مدیران پرسپولیس

خبر ورزشی

یحیی گل‌محمدی تأکید کرد دنبال تمدید قرارداد و پول و… نیست. او چیزهایی را می‌خواهد که در قراردادش آمده و گفته بود یک ریال بیشتر هم نمی‌خواهم. جالب است بدانید یحیی به اعضای هیأت‌مدیره پرسپولیس گفته اصلاً شما پول مرا بدهید، می‌خواهم به چند نفر در تیم پول بدهم چون مشکلات زیادی دارند. 
اینکه یحیی دقیقاً می‌خواهد پول را به چه کسانی بدهد، خیلی مشخص نیست اما قاعدتاً این نفرات جزو بازیکنان نیستند و یا اگر باشند، جزو جوان‌ترها و… هستند. دیروز خبر رسید پرسپولیس از سازمان خصوصی‌سازی پول می‌گیرد تا حداقل ۵۰ درصد آپشن‌ها و پاداش‌ها پرداخت شود و این هم به خاطر حرکتی است که یحیی زد. دیروز هم نوشتیم او برنده این بازی است. البته گل‌محمدی دیروز با بازیکنان پرسپولیس صحبت کرد و از آنها خواست به خاطر مردم و پرسپولیس با تمام وجود بازی کنند اما بعد از این صحبت‌ها خودش تیم را تمرین نداد و این کار را به دستیارانش سپرد تا تکلیفش به طور کامل با مدیران پرسپولیس مشخص شود. درویش هم که گفته یحیی مال پرسپولیس است و جایی نمی‌رود. این نشان می‌دهد مدیران پرسپولیس ولو به خاطر مصلحت‌هایی، نمی‌خواهند یحیی برود و او حداقل تا پایان فصل ماندگار است.
پرسپولیس در شرایط فعلی گزینه‌ای هم برای جانشینی گل‌محمدی ندارد مگر آنکه مربی خارجی بیاورد. آنها دوم آبان با استقلال تاجیکستان بازی دارند و به هر حال در کوران مسابقات تغییر مربی‌ای که پارسال همه جام‌ها را گرفته، عقلانی نیست و امکان رویارویی گسترده‌تر مدیران با هواداران را هم بیشتر می‌کند. یکی مثل برانکو هم که فعلاً با عمان قرارداد دارد پس ماجرای کریم باقری حداقل فعلاً برای گل‌محمدی تکرار نمی‌شود و یحیی می‌تواند امیدوار باشد که حداقل تا پایان فصل هست. اما اینکه قراردادش تمدید می‌شود یا نه و اینکه چه زمانی تمدید می‌شود، سؤالاتی است که باید با گذشت زمان جوابش را بگیریم. فعلاً جریان بازی به سود گل‌محمدی پیش می‌رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا