اخبار ورزشی

پزشک سپاهان و تشریح مصدومیت ۳ ستاره

پزشک تیم فوتبال سپاهان توضیحاتی درباره مصدومیت 3 بازیکن کلیدی سپاهان ارائه کرده است.

ورزش3

از نورافکن تا شهریار و شکاری؛

به گزارش “ورزش‌سه”، پیش از اینکه فصل شروع شود، مورایس و امید نورافکن با خبر بدی مواجه شدند و بازیکن چند پسته تیم سپاهان با مصدومیتی دو سه ماهه شانس شروع مسابقات در کنار هم تیمی‌هایش را از دست داد. در ادامه محمد کریمی هم در دیدار اول با آسیب دیدگی مواجه شد و سه هفته شانس حضور در مسابقات را از دست داد، اما در مصاف دوستانه با زنیت به ترکیب اصلی بازگشت و در دیدار حساس برابر نیروی هوایی در ترکیب اصلی قرار گرفت.

حالا اما طی روزها و هفته‌‍های اخیر مورایس با مصدومیت رضا شکاری و شهریار مغانلو هم مواجه شده و این دو مهاجم اثرگذار سپاهان از دسترس او دور شده‌اند.

در همین رابطه عباس ربیعی پزشک باشگاه سپاهان به تشریح شرایط این سه بازیکن (نورافکن، شهریار و شکاری) پرداخته و زمان بازگشت آنها را به شرح زیر اعلام کرده است:

*مصدومیت شهریار از ناحیه دوقلوی پا و تحت درمان
شهریار مغانلو در تمرین روز قبل از مسابقه با صنعت نفت آبادان از ناحیه عضله دوقلوی ساق پا دچار کشیدگی شده و در حال حاضر تحت درمان است.

*دوران ریکاوری شکاری طولانی نیست
رضا شکاری نیز از ناحیه روی پای خود دچار یک مصدومیت جزئی است و در حال حاضر تحت درمان قرار دارد اما مصدومیت این بازیکن طولانی نخواهد بود.

*دوری شهریار و شکاری کمتر از یکماه خواهد بود
ربیعی در ادامه تاکید می‌کند که میزان دوری شهریار و شکاری کمتر از یکماه خواهد بود:« میزان دوری رضا شکاری و شهریار مغانلو از سپاهان کمتر از یک ماه خواهد بود.»

*نورافکن همچنان نیازمند زمان 
در ادامه عباس ربیعی درباره شرایط امید نورافکن اینطور توضیح داده است:« امید نورافکن که ۲.۵ ماه از مصدومیت خود را طی کرده، هنوز در حال طی مراحل درمانی خود بوده و برای بازگشت به تمرینات، نیازمند زمان است.»

*سپاهان به جز این سه مصدومی ندارد
بخش پایانی صحبت‌های ربیعی هم اینطور مطرح شده است:«سپاهان به جز این بازیکنان، مصدوم دیگری ندارد و شرایط سایر بازیکنان برای مسابقات پیش‌رو مناسب است.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا