اخبار ورزشی

وزیر ورزش از هانگژو چین خبر داد؛ ورزشگاه جدید تهران را چشم بادامی‌ها می‌سازند؟

خبر ورزشی

کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان که حالا در دهکده بازی‌های ۲۰۲۲ هانگژو چین حضور دارد در گفتگویی رادیویی از مذاکرات مطلوب خود با چینی‌ها برای بهره‌برداری از علم مهندسی عمرانی آنها خبر داد.

وی در این باره گفت: «با توجه به اینکه در قاره آسیا چینی‌ها در ساخت سازه‌های عظیم ساختمانی در جایگاه نخست و کاملا پیش‌رو هستند و تجربیات زیادی در این زمینه داشته‌اند پس از سفر به چین در طی این روزها با گروهی از مشاوران مهندسین چینی دیدار کرده‌ام و باز هم قرار است با آنها در این باره صحبت‌هایی صورت بگیرد».

وی در ارتباط با احداث استادیوم جدید فوتبال برای شهر تهران تاکید کرد: «قطعاً برای هرچه بهتر ساخته شدن این مجموعه از تجربیات مهندسین چینی برای احداث هرچه بهتر پروژه ورزشگاه جدید تهران همفکری خواهیم گرفت و در این زمینه از آنها یاری خواهیم جست».

هاشمی همچنین از گفتگوی دو ساعته خودش با قهرمانان کشتی فرنگی و آزاد در اردوی این تیم صحبت کرد و ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد ورزشکاران حاضر در بازی‌های آسیایی ابراز امیدواری کرد در روزهای باقیمانده تا پایان مسابقات باز هم شاهد کسب مدال‌های زرین و افتخارات خوشحال کننده از سوی ورزشکاران کشورمان باشیم.

ناگفته نماند؛ پس از جلسه هفته گذشته ابراهیم رئیسی با وزیر ورزش و جوانان در رابطه با احداث ورزشگاه جدید برای شهر تهران مقرر شد زمینی به وسعت ۳۰۰ هکتار در جنوب تهران به این امر اختصاص پیدا کند. زمینی که ظاهراً از هر نظر مناسب برای احداث مجموعه ورزشی جدید شهر تهران باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا