اخبار ورزشی

واکنش کلوپ به پیروزی تیمش مقابل لاسک و رسیدنش به رکوردی خاص

سرمربی تیم فوتبال لیورپول به پیروزی شاگردانش برابر لاسک اتریش در مرحله گروهی لیگ اروپا واکنش نشان داد.

فوتبال 11

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یورگن کلوپ در پی برتری 3 بر یک شب گذشته (پنجشنبه) شاگردانش مقابل لاسک اتریش در دور اول مرحله گروهی لیگ اروپا گفت: لاسک در نیمه اول یک شوت به سمت دروازه ما داشت و آنهم از روی یک ضربه شروع مجدد بود. ما لحظات خیلی خوبی در  نیمه اول داشتیم اما دیدم که بازیکنان ما چنین احساسی نداشتند. ما از لحظات کمتر خوب این نیمه،‌ از نظر اعتماد به نفس و به لحاظ افزایش ناامیدی، رنج زیادی کشیدیم. این احساسی انسانی است اما به هر حال معنایی ندارد. ما بابت عملرد خوب‌مان در نیمه اول، دو موقعیت خلق کردیم که در هر دوی آنها واقعاً خوب عمل کردیم.

وی افزود: من تقریباً مطمئن هستم که بازیکنان ما فکر می‌کردند در نیمه اول هیچ چیز خوبی وجود نداشت اما این درست نیست. ما لحظات خوبی در نیمه اول داشتیم و این چیزی بود که نشان دادیم و علاوه بر آن به آنها گفتم باید از شر ناامیدی خلاص شویم و دوباره به بازی برگردیم و شانس خوبی برای جبران داریم و این کاری بود که ما در نیمه دوم انجام دادیم. واقعاً بابت این برد خوشحالم چون می‌دانستم که بازی سختی خواهد بود و همینطور هم شد. ما بازی را بردیم و شایسته برد هم بودیم.

سرمربی لیورپول همچنین درباره رسیدنش به 50 برد اروپایی به عنوان مربی این تیم انگلیسی اظهار داشت: بگذارید این‌طور بگویم، اگر من حتی پس از پایان بازی‌های مرحله گروهی لیگ اروپا همچنان 50 برد اروپایی در کارنامه‌ام داشته باشم،  پس من هنوز موفق‌ترین سرمربی تاریخ باشگاه لیورپول هستم و که برخی از این واقعیت متنفر خواهند بود! اما این رکورد خوبی است. ما بازی‌های زیادی در اروپا انجام داده‌ایم. خوب است که این تعداد برد به دست آورده‌ایم، ما اغلب به فینال‌ها راه یافته‌ایم، بنابراین مطمئناً باید بازی‌ها را می‌بردیم. این رکورد خیلی خوبی است، اما احتمالاً به این دلیل است که تعداد بازی‌ها در رقابت‌های اروپایی بسیار بیشتر از گذشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا