اخبار ورزشی

واکنش متفاوت ناگلزمان به باخت: سخنرانی انگیزشی!

یولیان ناگلزمان، سرمربی تیم ملی آلمان، پس از شکست تیمش برابر ترکیه در دیداری دوستانه، با سخنرانی‌ای طولانی به بازیکنانش انگیزه داده است.

ورزش3

به گزارش “ورزش سه”، باخت ژرمن‌ها مقابل ترکیه دوباره این تیم را با انتقاداتی روبرو کرد. این اولین شکست ناگلزمان بر روی نیمکت سرمربی‌گری این تیم بود و با این حال برخی از بازیکنان و حتی خود ناگلزمان مورد انتقاد قرار گرفتند.

سرمربی آلمانی پس از این باخت، مسئولیت کامل نتیجه را بر عهده گرفت و در رختکن نیز به جای سرزنش بازیکنانش با روشی متفاوت با آنها سخن گفته است.

او جلسه‌ای ویدئویی طولانی‌ای با بازیکنان برگزار کرده است. در طی این جلسه تمام اشتباهات تیم و اتفاقات درون زمین مورد بررسی و آنالیز قرار گرفته و در پایان یک تحلیل کلی از عملکرد تیم ارائه شده است.

اما بخش مهم واکنش این سرمربی جوان، سخنانش با بازیکنان است. او یک سخنرانی طولانی انجام داده و تلاش کرده است با گفتن جملاتی به بازیکنان انگیزه بدهد.

«شما برای خودتان بازی نمی‌کنید، شما برای آلمان بازی می‌کنید، در یورو برای هواداران بازی می‌کنید، حالا شما، مسئول هستید، باید بجنگید.»، این‌ها بخشی از حرف‌هایی است که ناگلزمان در سخنرانی‌اش به بازیکنان گفته است. این رویکرد و واکنش او، با استقبال بسیار مثبت تیم روبرو شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا