اخبار ورزشی

نمک روی زخم لیورپول: کارت قرمز ژوتا هم اشتباه بود!

پنل مستقل لیگ برتر که وظیفه بررسی داوری‌ها در مسابقات این لیگ را بر عهده دارد اعلام کرد کارت قرمز دیوگو ژوتا در بازی جنجالی لیورپول-تاتنهام به اشتباه به او داده شده است.

ورزش3

به گزارش “ورزش سه”، شبکه ای‌اس‌پی‌ان اعلام کرد پنل مستقل بررسی داوری لیگ برتر انگلیس حکم نهایی خود را درباره اخراج دیوگو ژوتا، ستاره پرتغالی لیورپول، در دیدار جنجالی این هفته مقابل تاتنهام اعلام کرده است.

1936291

بر اساس حکم این پنل مستقل، اخراج ژوتا در این بازی نادرست بوده است. ستاره پرتغالی لیورپول در عرض یک دقیقه دو بار روی اودوگی، بازیکن تاتنهام، تکل رفت و بعد از تکل دوم از داور کارت قرمز دریافت کرد. در حکم این پنل مستقل اشاره شده که تکل دوم ژوتا مستحق دریافت کارت زرد دوم نبوده و او باید به بازی ادامه می‌داد.

این حکم بدون شک خشم لیورپولی‌ها از بازی جنجالی این هفته را بیشتر خواهد کرد. پیشتر کمیته داوران لیگ برتر از لیورپول عذرخواهی کرده و پذیرفته بود که گل لوئیس دیاز به غلط آفساید گرفته شده و صحیح بوده است.

لیورپول در بازی با تاتنهام دو بازیکن خود را اخراج شده دید و یک گل این تیم هم مردود اعلام شد تا شاگردان یورگن کلوپ مقابل تاتنهام 1-0 شکست بخورند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا