اخبار ورزشی

نتایج تکمیلی: پوگبا دوپینگی است

بررسی نتایج تکمیلی نمونه دوپینگ پل پوگبا، تایید کرد که این ستاره فرانسوی از مواد ممنوعه استفاده کرده است.

ورزش3

به گزارش “ورزش سه”، ماه گذشته، در جریان یکی از مسابقات سری آ، پل پوگبا برای تست دوپینگ از تیم یونتوس به صورت تصادفی انتخاب شد و با وجود اینکه در آن بازی شرکت نکرد، تست داد. نتیجه این تست، میزان اندکی از هورمون تستوستورون را در خون او نمایش داد، چیزی که پوگبا و نمایندگانش آن را آلودگی تصادفی دانستند. بسیاری از کارشناسان فوتبال و پزشکی هم ادعای او را محتمل دانستند چرا که نه تنها میزان تستوسترون موجود برای دوپینگ پایین بود بلکه استفاده از چنین ماده نیروزایی، کارایی خاصی برای یک بازیکن فوتبال نمی تواند داشته باشد.

1936513

اما امروز و در کمال تعجب نتایج تکمیلی و آزمایشات جدید بر نمونه خون این بازیکن فرانسوی، دوپینگ را تایید کرد. البته پوگبا همچنان می تواند به این نتایج اعتراض کند و آن حاصل از مصرف غیرعمد و نادانسته ماده ای هماهنگ نشده بداند، چیزی که توسط دادگاه عالی ورزشی در ایتالیا باید بررسی و در مورد آن رای صادر شود. اما با وجود این نتایج کار او برای نتیجه گرفتن از این اعتراض دشوار به نظر می رسد.

این خبر زمانی منتشر شد که ماسیمیلیانو آلگری در میانه نشست خبری اش قرار داشت و وقتی این موضوع را به او اطلاع دادند گفت: “من خبر نداشتم و جزییات را نمی دانم. متاسفم. از جنبه انسانی قضیه، از شنیدن این خبر متاسفم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا