اخبار ورزشی

محبوب‌ترین چهره جشن قهرمانی پرسپولیس

کاپیتان مصدوم پرسپولیس همراه با یک میهمان ویژه در جشن قهرمانی قرمزها حاضر شد.

ورزش3

به گزارش “ورزش سه”، وحید امیری، وینگر باسابقه تیم پرسپولیس، که در بازی با النصر دچار مصدومیت شد و دیدار با الدحیل و گل‌گهر را هم از دست داد، روز گذشته با لباس شخصی در جایگاه ویژه ورزشگاه آزادی حضور داشت.

او که به شدت مورد استقبال حاضران در وی آی پی قرار گرفته بود، همراه با پسرش، پیروزی پرسپولیس مقابل گل‌گهر را به تماشا نشست و سپس به رختکن رفت تا به جشن قهرمانی شاگردان یحیی ملحق شود.

1938202

امیری که در تمام طول جشن پسر خود را نیز همراه داشت، بعد از چند هفته روی مستطیل سبز ورزشگاه آزادی قدم گذاشت و برای دقایقی با فرزند خود در زمین آزادی بازی کرد.

او که کاپیتان دوم پرسپولیس است، از حضور پررنگ روی سکو اجتناب کرد و مثل همیشه با فروتنی همیشگی جای خود به عنوان دومین لمس‌کننده جام را به سایرین تعارف زد و تمایل چندانی هم به ژست گرفتن جلوی دوربین‌ها نداشت.

1938204

با این حال او گوشی خود را بیرون آورد و یک سلفی یادگاری با پسرش، کیان امیری، انداخت تا یک جشن قهرمانی دیگر را هم با پرسپولیس گذرانده باشد.

جالب اینکه پسر وحید امیری محبوب‌ترین چهره جشن قهرمانی پرسپولیس نیز بود و تقریبا همه بازیکنان با او سلفی انداختند و در این بین بیرانوند هم به عنوان دوست صمیمی وحید، پسرش را حسابی را در آغوش گرفت و برای دقایقی با او جشن قهرمانی را گذراند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا