اخبار ورزشی

فوری: کاپیتان تیم ملی با تبریزی‌ها تمدید کرد

علی‌اصغر حسن زاده، فوق ستاره و پرافتخارترین فوتسالیست ایران قراردادش را با باشگاه مس‌سونگون تمدید کرد و با پیراهن لاله‌های نارنجی یک فصل دیگر به میدان خواهد رفت.

ورزش3

به گزارش ورزش سه، باشگاه مس سونگون ورزقان، پرافتخارترین تیم لیگ برتر فوتسال ایران با فوق ستاره خود علی اصغر حسن‌زاده به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد و به دل نگرانی‌های طرفدارانش بالاخره پایان داد. حسن زاده که با درخشش در جام ملت‌های آسیا 2024 جاه‌طلبانه نشان داد و انگیزه بسیار زیادی برای بازی در جام جهانی دارد، در این فصل با پیراهن لاله‌های نارنجی به میدان خواهد رفت و امیدوار است همانند فصل گذشته، نمایش قابل قبولی را داشته باشد.

قرارداد کاپیتان تیم ملی با مس‌سونگون یک ساله خواهد بود و دقایقی پیش پس از مذاکره با نجف زاده مدیرعامل باشگاه، توافقات لازم حاصل شد. پیش از این خبر عدم تمدید حسن‌زاده در رسانه‌ها مخابره شده بود و نارضایتی‌های زیادی را از سوی طرفداران برانگیخته بود.

پیش از جام ملت‌های آسیا تا امروز که قرارداد حسن زاده تمدید شد، تیم‌های بزرگ لیگ برتری از طریق واسطه‌ها و نمایندگان خود مرتب با حسن‌زاده جلساتی را برگزار کرده بودند، اما در نهایت مدیران مس که برای حفظ ستاره خود مصمم بودند او را برای یک فصل دیگر در اردوی تیم حفظ کردند.

حسن زاده، با چهار عنوان مرد سال آسیا، پرافتخارترین فوتسالیست قاره کهن به شمار می‌رود و این حیث رکورددار و دست نیافتنی بوده است.

مس سونگون، پیش از حسن زاده  با دیگر ستاره خود مهدی جاوید، آقای گل تاریخ لیگ برتر فوتسال ایران نیز تمدید کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا