اخبار ورزشی

فوری| تیرخلاص به پرسپولیس؛ یحیی گل‌محمدی فسخ کرد!

خبر ورزشی

غیبت دو روزه یحیی گل‌محمدی در تمرینات پرسپولیس حالا با خبر شوکه‌کننده‌ای همراه شده و سرمربی پرسپولیس بعد از چند اخطار نسبت به عدم تعهد باشگاه نسبت به قراردادش، قراردادش را با این تیم فسخ کرده است.

سرمربی پرسپولیس بابت عدم دریافت مطالباتش طی فصل گذشته در چند مرحله به این باشگاه نوتیس داده بود و در ادامه به واسطه عدم توجه به این تعهد، او قراردادش را با سرخ‌ها فسخ کرد تا شوکی باورنکردنی در ایام تعطیلی لیگ به هواداران این تیم بدهد.

گل‌محمدی که گفته می‌شود بیش از ۱۵ درصد از قراردادش طی فصل گذشته باقی مانده و بحث‌هایی که درباره تمدید قراردادش نیز شکل گرفته بود بی‌نتیجه مانده است، در نهایت بعد از این‌که نامه‌های مربوط به اخطار در خصوص قرارداد و آپشن‌هایش به باشگاه بی‌پاسخ باقی ماند، ترجیح داد بعد از بعد از بازی باگل گهر سیرجان و جشن قهرمانی این تیم، در تمرینات پرسپولیس طی دو روز اخیر شرکت نکند. در ابتدا گفته می‌شد که عدم حضور یحیی گل‌محمدی در تمرینات به واسطه قهر و اعتصاب او است اما اکنون پی‌گیری خبرنگار ورزش سه نشان می‌دهد که یحیی گل‌محمدی به طور رسمی قراردادش را با پرسپولیس فسخ کرده و می‌توان این‌طور عنوان کرد که «یحیی سرمربی پرسپولیس نیست»!

سرمربی پرسپولیس که نارضایتی‌اش بابت شرایط باشگاه حتی در جشن قهرمانی این تیم نیز مشخص بود، اکنون تصمیم قطعی خود را در این خصوص گرفته و یکی از نزدیکانش در گفت‌وگو با خبرنگار ما ضمن تایید این خبر افزود: او دیگر سرمربی پرسپولیس نیست و فسخ کرده است. این یعنی که او اکنون مختار است به هر تیمی خواست برود و با همان نامه فسخ کارش را دنبال کند!

با این حال در شرایطی که ۴۸ ساعت از این موضوع مهم در باشگاه پرسپولیس می‌گذرد، مسئولی از این باشگاه واکنشی نسبت به آن نداشته است و باید دید ماجرای نیمکت پرسپولیس و یحیی گل‌محمدی و مدیران تیم به کجا خواهد کشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا