اخبار ورزشی

فوتبال ایران در خط دفاع با چالش و معضل روبرو است

قزوین- سرمربی تیم فوتبال شمس آذر گفت: فوتبال ایران در سالهای اخیر در خط دفاع دچار معضل و مشکل است و از همین رو می‌بینیم که تیم‌های بزرگ به سراغ خرید مدافعان خارجی می‌روند.

فوتبال 11

به گزارش خبرنگار مهر، سعید دقیقی عصر چهارشنبه در نشست مطبوعاتی پیش از بازی با ذوب آهن در جمع خبرنگاران استان قزوین اظهار کرد: معتقدم با توجه به تعطیلی بلند مدت لیگ برتر و دوری تیم‌ها از شرایط مسابقه بازی فردا در برابر ذوب آهن بازی سختی خواهد بود.

وی با بیان اینکه با تلاش و تمرکز و با توجه به شرایطی که داریم تلاش می‌کنیم حداکثر امتیاز را کسب کنیم، افزود: تیم حریف تیم قوی و پر از بازیکن و با زیرساخت‌های خوبی است اما اینها دلیل خوبی برای تلاش نکردن ما نیست و با تمام توان برای دیدار فردا حاضر می‌شویم.

سرمربی شمس آذر با بیان اینکه باید فکر و ذهن ما متمرکز بر روی بازی باشد، ادامه داد: تعطیلی لیگ برتر برای تیم‌هایی که از لحاظ امکانات دچار ضعف هستند شرایط سخت‌تری را رقم می‌زند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در رابطه با تزلزل این تیم در خط دفاع عنوان کرد: فوتبال ایران در سال‌های اخیر در خط دفاع دچار معضل و مشکل است و از همین رو می‌بینیم که تیم‌های بزرگ به سراغ خرید مدافعان خارجی می‌روند.

دقیقی با بیان اینکه در خط حمله شرایط خوبی داریم، تاکید کرد: وضعیت خوبی در شرایط دفاع نداریم اما تلاش می‌کنیم تا به مرور زمان وضعیت بهتری را پیدا کنیم.

وی اضافه کرد: مشکل اصلی در خط دفاع ما بی تجربگی بازیکنان است و طبیعتاً با کار کردن مستمر بازیکنان در کنار هم و در شرایط مسابقه قرار گرفتن این مشکل را در گذر زمان حل خواهد کرد.

سرمربی شمس آذر با بیان اینکه موفقیت شمس آذر در این دو سال مرهون همدلی و همکاری تمام اعضای تیم بوده است و طبیعتاً چالش نیز در هر تیمی وجود دارد اما این چالش با هدف رفع مشکلات و ایران است.

وی با تکذیب هرگونه اولتیماتوم برای کسب نتیجه در شمس آذر گفت: تیم ما در هفته‌های اول لیگ نتایج خوبی گرفته و نه تنها بدون در نظر گرفتن کسر سه امتیاز ۴ امتیاز از بازی‌های خود گرفته‌ایم بلکه هجومی ترین تیم ایران ار نظر خلق موقعیت نیز محسوب می‌شویم.

دقیقی با بیان اینکه این تیم نیازمند حمایت مدیران و مسئولین استان قزوین است، عنوان کرد: باید بتوانیم منابع پایدار برای این تیم فراهم شود در غیر این صورت این موهبتی که امروز در اختیاز این استان قرار دارد در آینده‌ای نه چندان دور از دست خواهد رفت.

وی در پایان یادآور شد: زمان برای حمایت از تیم مهم است و نباید اجازه دهیم وارد حاشیه و چالش شود و بعد به دنبال حمایت از تیم باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا