اخبار ورزشی

عکس| حاشیه بزرگ شاگردان قدیمی علی پروین در جشن قهرمانی پرسپولیس

خبر ورزشی

پیشکسوتان که میهمانان جشن قهرمانی پرسپولیس بودند و باشگاه با اختصاص بلیت جایگاه ویژه، از آنها خواست تا بازی را از روی سکو تماشا کنند، پس از پایان بازی دست به کار عجیبی زدند.

ابتدا بهروز سلطانی و سپس رحیم یوسفی خود را به محلی رساندند که قرار بود مدال و جام از سوی درویش، پروین، قنبرزاده و کشوری‌فرد به بازیکنان پرسپولیس داده شود. در حالی که این چهار نفر با زبان بی زبانی، به یوسفی و سلطانی اشاره کردند که نباید در این محل بایستند اما دو بازیکن سابق پرسپولیس در تیم دهه ۱۳۶۰ همانجا ماندند و با بازیکنان خوش و بش کرده و قهرمانی را به آنها تبریک گفتند. البته گلر سابق پرسپولیس به همراه رحیم یوسفی قصد داشتند تا پای استیج هم بروند و جام قهرمانی را به امید عالیشاه بدهند اما روابط عمومی سازمان لیگ بالاخره صراحتا گفت که بر اساس پروتکل و برنامه‌ریزی، آنها این اجازه را ندارند.

شاگردان سابق علی پروین که اخیرا با مصاحبه‌های انتقادی به تیتر یک رسانه‌ها تبدیل شده بودند، این بار اشتیاق برای دیدار با تیم قهرمان را نشان دادند و البته با این کارهای عجیب یکی از حواشی جشن کم سروصدای پرسپولیس را به خود اختصاص دادند.

عکس| حاشیه بزرگ شاگردان قدیمی علی پروین در جشن قهرمانی پرسپولیس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا