اخبار ورزشی

عضو هیئت مدیره پرسپولیس: چرا عضو هیئت رئیسه و رئیس مسابقات لیگ استعفا ندادند؟

خبر ورزشی

حسین خبیری پیش از برگزاری مجمع انتخاباتی هیئت فوتبال استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ان‌شاءالله در انتخابات امروز یک انتخاب اصلح انجام می‌شود و فردی شایسته با انتخاب مجمع مسئولیت هیئت فوتبال تهران را برعهده می‌گیرد و فوتبال تهران را به جایگاه واقعی‌اش می‌رساند.

وی در مورد انصراف خودش از نامزدی در انتخابات گفت:‌ البته من به آن اساسنامه ایراد گرفتم، چون قانونی که به عضو هیأت رئیسه یا رئیس برگزاری مسابقات لیگ اجازه می‌دهد در انتخابات شرکت کند، ولی به عضو هیئت مدیره یک باشگاه می‌گوید انصراف بدهد، کلی ایراد دارد. ولی امروز شأن واقعی فوتبال تهران را نشان خواهد داد و ارزش و اهمیت فوتبال تهران مشخص شد. هم فوتبال تهران، هم اداره کل ورزش و جوانان و هم هیئت‌های شهرستان‌ها نشان می‌دهند که می‌خواهد اتفاق خوبی برای فوتبال رخ بدهد.

خبیری در مورد اینکه خودش بزرگ‌ترین منتقد شیرازی، رئیس سابق هیئت فوتبال تهران بود، گفت: من یکی از منتقدین بودم، اما هر کسی این فضا را نمی‌دید که صحبت کند. انتقادی هم اگر بود نقد به اداره فوتبال تهران بود. هیئت فوتبال تهران به اندازه چند فدراسیون مخاطب دارد و هم تأثیرگذار است، اما اتفاق خوبی رخ داده است و آنکه واقعا شایسته است، مجمع عمومی اکنون ۴۸-۴۷ رای دارد و انتخاب خوبی انجام خواهد داد و آن کس که شایسته است انتخاب می‌شود و فرد منتخب تازه در شروع کار است و با مجمع و هیئت‌های مطالبه‌گر روبروست و واقعا باید برای فوتبال تهران کار کند. این جایگاه کنونی، جایگاه اصلی هیئت فوتبال تهران نیست و جایگاه بالاتری دارد.

وی در مورد کسر یک امتیاز از پرسپولیس گفت: بعد از انتخابات در این مورد صحبت می‌کنم.

وی در مورد شرایط انتخابات گفت: اکنون همه مراجع حراستی و نظارتی حضور دارند. رئیس فدراسیون و مدیرکل ورزش جوانان حضور دارند و نظارت‌ها انجام می‌شود. البته رایزنی برای انتخابات طبیعی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا