اخبار ورزشی

شهریاری: نمی‌دانم گل‌محمدی چه زمانی به پرسپولیس «نوتیس» داد/ استقلال و پرسپولیس همیشه مشکل نقدینگی دارند

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس می‌گوید صحبتی با سرمربی این تیم نداشته و باشگاه‌های سرخابی همواره با مشکل نقدینگی مواجه هستند.

فوتبال 11

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  حسین شهریاری رئیس هیئت مدیره پرسپولیس درباره فسخ قرارداد یحیی گل‌محمدی و غیبت 48 ساعته سرمربی سرخ‌پوشان در تمرین این تیم، اظهار داشت: نه اصلاً صحبتی در این مورد نشد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا از نوتیس یحیی گل‌محمدی به پرسپولیس خبر داشته است، گفت: نمی‌دانم چه زمانی نوتیس داده است. قرار بوده است امروز جلسه‌ای باشد که خودشان تشریف بیاورند. ظاهراً مسافرت بودند و نتوانستند تشریف بیارند. جلسه را به  هفته بعد موکول کردیم. یحیی گل‌محمدی دلخور نیست.

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا همه اعضای هیئت مدیره در این نشست حضور داشتند، گفت: بله، همه اعضا حضور داشتند.

شهریاری درباره عدم واریز مطالبات یحیی گل‌محمدی عنوان کرد: بروید از باشگاه سوال بپرسید. دقیق نمی‌دانم این عدم واریز مربوط به مطالبات است یا پاداش قهرمانی؛ ولی واقعیت همیشه استقلال و پرسپولیس مشکل نقدینگی دارند. اما ما منتظر هستیم یحیی گل‌محمدی در نشست اعضای هیئت مدیره حاضر شود، ببینیم چه می‌شود. من صحبتی به صورت جداگانه با او نداشتم و ان‌شاءالله وقتی به جلسه باشگاه آمد با او صحبت می‌کنیم همه چیز حل می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا