اخبار ورزشی

شریفات: رفتار با من کاملا حرفه‌ای بود

بازیکن مصدوم آلومینیوم تاکید دارد پس از مصدومیت به شدت شرایط وی تحت نظر قرار گرفته است.

ورزش3

به گزارش “ورزش سه”، اسماعیل شریفات که پس از صعود آلومینیوم اراک به لیگ برتر در این تیم عضویت داشت و روزهای خوبی را همراه با ایرالکو سپری کرده بود، در نیم‌فصل با بدشانسی و پارگی رباط صلیبی مواجه شد که تحت عمل جراحی قرار گرفت تا ادامه رقابت‌های این فصل را از دست بدهد.

شریفات که پس از تجربه بازی در استقلال، فولاد خوزستان، ذوب‌آهن و … به آلومینیوم اراک اضافه شد، سال گذشته در تمام بازی‌های این تیم حضور داشت و در این فصل هم هشت بار به میدان رفت که آسیب دیدگی اجازه نداد بیشتر برای تیم مجتبی حسینی بازی کند.

بازیکن سابق استقلال در خصوص مصدومیتش عنوان کرد: متاسفانه این اتفاق برای اولین بار در تمام این سال‌ها که فوتبال بازی می‌کنم برای من رخ داد و واقعا ناراحت شدم، اما حتما قسمت بوده و امیدوارم دوباره با قدرت به میادین برگردم و برای تیمم مثمر ثمر باشم.

اسماعیل شریفات اضافه کرد: به نوبه خودم تشکر ویژه‌ای از باشگاه آلومینیوم دارم. همه به من لطف داشتند. مربیان، بازیکنان و علی الخصوص آقای رجائیان، میثم مجیدی، اصغری و … پیگیر وضعیت من بودند و آقای مجتبی حسینی، سرمربی تیم هم با وجود مشغله زیاد تماس گرفتند و جویای شرایطم شدند و همچنین آقای محافظت‌کار که پیگیری زیادی کردند که از این عزیزان تشکر می‌کنم. همه مربیان تیم با من تماس گرفتند و جویای حالم بودند و خیلی پیگیرم شدند. باشگاه آلومینیوم هوای من را داشت و رفتار کاملا حرفه ای و خوبی انجام دادند. کادر پزشکی و دکتر نظیری در این مدت مثل برادر بالای سرم بود و از من مراقبت کردند.

او یادآور شد: باشگاه آلومینیوم هیچ کم و کسری برای من نگذاشت و با اینکه می توانست اسمم را از لیست بیرون بیاورد، تا این لحظه حتی من و مرتضی تبریزی را از لیست خارج نکردند و حتی بحث تمدید قرارداد وجود دارد. به عنوان یک باشگاه حرفه ای، قدر بازیکنانش را می داند و به نظرم جزو باشگاه هایی است که خیلی خوب با مصدومان و بازیکنان خود رفتار کرده و امیدوارم الگویی برای با سایر باشگاه ها باشد.

شریفات تاکید کرد: وقتی سرمربی تیم و کمک های وی با آن همه مشغله به بازیکن مصدوم خود زنگ می‌زنند و جویای حال وی می‌شوند(با اینکه آن بازیکن تا پایان فصل حضور ندارد)، این حرکت جای تقدیر و تشکر دارد و آقا مجتبی این کار را کرد و تماس گرفت و واقعا ممنون هستم. آنها شخصیت های بزرگی هستند که می توانند الگو باشند و به فوتبال ما کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا