اخبار ورزشی

سکوت کاپیتان شکست: مگر قاتل گرفته‌اید!

ناچو روزهای خوبی را سپری نمی کند و پس از اخراج در بازی برابر خیرونا، دیشب نیز یک پنالتی تقدیم ناپولی کرد. او پس از مسابقه سکوتش را شکست.

ورزش3

به گزارش “ورزش سه”، رئال مادرید دیشب در زمین ناپولی به یک پیروزی ارزشمند دست یافت. رئال 3-2 برد و این برد به لطف درخشش جود بلینگام و وینیسیوس حاصل شد اما در شب خوب رئال، ناچو بازهم ناامیدکننده بود.

1934307

کاپیتان که در بازی قبلی به دلیل تکل خشن روی پای بازیکن خیرونا اخراج شده بود، دیشب یک پنالتی تقدیم ناپولی کرد تا بازی 2-2 مساوی شود ولی فده والورده با شوت استثنایی خود و البته کمی هم شانس، بازی را برگرداند و اجازه نداد رئال با اشتباه ناچو برد را از دست بدهد. ناچو سه جلسه نیز محروم شده و ال کلاسیکو را از دست داده است.

او در پایان بازی دیشب سکوتش را شکست و گفت: «بله، در بازی قبلی اشتباه بدی مرتکب شدم و پس از آن تنها چیزی که برایم اهمیت داشت، سلامتی پورتو (بازیکن خیرونا) بود. با خودش حرف زدم و عذرخواهی کردم. بازهم می گویم که خطای بدی بود و اشتباه کردم.:

ناچو ادامه داد: «چند روز سخت را داشتم ولی من نه قاتلم و نه جنایتکار. متوجه این همه انتقاد نمی شوم. مگر قاتل گرفته اید؟ من خودم می دانم اشتباه کردم ولی هرگز حرکتم عامدانه نبود. هر انسانی اشتباه می کند و این بار نوبت من بود. نمی دانم باشگاه تقاضای فرجام می کند یا خیر ولی امیدوارم حداقل یک جلسه محرومیتم کم شود و بتوانم به ال کلاسیکو برسم. دنیا هم به آخر نرسیده و هنوز در ابتدای فصل هستیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا