اخبار ورزشی

سپاهان به دنبال طلسم شکنی ۱۰ ساله/ آلومینیوم در انتظار اولین برد

در ادامه رقابت های هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال، دو دیدار برگزار می شود که مصاف سپاهان و ملوان از حساسیت بالایی برخوردار است.

فوتبال 11

به گزارش خبرنگار مهر، در روز پایانی رقابت‌های لیگ برتر دو دیدار برگزار می‌شود که در مصافی حساس تیم‌های رده سوم و پنجم لیگ برتر (سپاهان و ملوان) در ورزشگاه سیروس قایقران انزلی رو در روی هم قرار می‌گیرند. در دیگر بازی امروز یکشنبه دوم اردیبهشت نیز تیم‌های ذوب آهن و آلومینیوم به مصاف هم می‌روند.

ذوب آهن – آلومینیوم

تیم آلومینیوم در حالی امروز رو در روی ذوب آهن قرار می‌گیرد که این تیم تاکنون در ادوار رقابت‌های لیگ برتر نتوانسته ذوب آهن را شکست دهد. این دو تیم تاکنون ۷ بار رو در روی هم قرار گرفتند که حاصل آن دو پیروزی برای ذوب آهن و ۵ تساوی بوده است. هر دو تیم ۳۰ امتیازی هستند و به دلیل تفاضل گل ذوب آهن در رده هشتم و آلومینیوم در جایگاه دهم ایستاده است.

ذوب آهن در ۵ بازی اخیر خود متحمل ۳ شکست شده و کسب یک پیروزی و یک تساوی دستاورد شاگردان محمد ربیعی بوده است. در طرف مقابل شاگردان سید مجتبی حسینی در ۵ بازی اخیر خود، دو شکست، دو تساوی و یک پیروزی را به دست آورده‌اند و عملکرد هر دو تیم در بازی‌های اخیر درخشان نبوده در حالی که هم ذوب آهن و هم آلومینیوم در نیم فصل اول نتایج قابل قبولی را به دست آورده بودند. دیدار رفت دو تیم با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید. بازی امروز در ورزشگاه فولادشهر اصفهان و با قضاوت سعید رحیمی مقدم در ساعت ۱۶:۳۰ برگزار می‌شود.

ملوان – سپاهان

تیم ملوان با هدایت مهدی تارتار یکی از بهترین فصل‌های حضور خود در ادوار مسابقات لیگ برتر را تجربه می‌کند و توانسته تا به اینجای رقابت‌ها، عملکرد درخشانی داشته باشد و یکی از مدعیان کسب سهمیه آسیایی نیز محسوب می‌شود.

در ۱۰ بازی اخیر رو در روی دو تیم، ملوانی‌ها ۳ و سپاهانی‌ها دو بار به پیروزی رسیده‌اند و ۵ بار بازی با نتیجه تساوی خاتمه یافته است. آخرین پیروزی سپاهان در لیگ برتر برابر ملوان به تاریخ ۱۷ فروردین سال ۱۳۹۳ بر می‌گردد و بیش از ۱۰ سال است که زردپوشان اصفهانی نتوانسته‌اند ملوان را شکست دهند. دیدار رفت دو تیم نیز با نتیجه ۳ بر ۲ به سود ملوان به پایان رسید و شاگردان مهدی تارتار امیدوارند تا این بار و در مقابل هواداران خود برابر سپاهان به پیروزی دست یابند.

سپاهان در این بازی محمد دانشگر را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد و محمدجواد حسین نژاد و آریا یوسفی نیز به آمادگی مناسب برای حضور در ترکیب تیم خود نرسیده‌اند. سپاهان با ۴۲ و ملوان با ۳۸ امتیاز به ترتیب در رده‌های سوم و پنجم جدول قرار گرفته‌اند و پیروزی در این بازی می‌تواند امید هر دو تیم را برای تصاحب جایگاه سومی و سهمیه آسیایی بیشتر کند.

این بازی از ساعت ۱۷ و با قضاوت مرتضی منصوریان برگزار می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا