اخبار ورزشی

ساکت به قولش عمل کرد و طلسم مس را شکست!

ساکت الهامی به قولی که درباره تیمش داده بود، عملکرد کرد و توانست در هفته پنجم یک برد شیرین را مقابل آلومینیوم اراک به دست بیاورد.

ورزش3

نارنجی پوشان برای اولین بار در هفته پنجم برنده شدند

به گزارش “ورزش سه”، در یکی از بازی های هفته پنجم لیگ برتر مس رفسنجان موفق شد در خانه خود از پس آلومینیوم با نتیجه دو بر صفر بر بیاید و اولین 3 امتیاز فصل را به دست بیاورد. مسی ها در 4 هفته ابتدایی لیگ نتایج چندان خوبی نگرفته بودند، اما در همه روزهای سخت نارنجی پوشان ، ساکت الهامی سرمربی این تیم یک وعده بزرگ به هواداران تیمش می داد و آنهم شروع روند خوب مس از هفته پنجم و بعد از تعطیلی لیگ برتر بود.

الهامی در نشست های خبری خود وعده داده بود که روند موفقیت تیمش از بازی با آلومینیوم اراک شروع می شود و همین اتفاق هم رخ داد تا او به وعده بزرگ خود با برد دلچسب در رفسنجان عمل کرده باشد.

1929072

سرمربی مس رفسنجان ضمن تحقق وعده خود توانست یک طلسم عجیب را هم در مس بشکند. مسی ها که چهارمین فصل حضور در لیگ برتر را پشت سر می گذارند، همواره شروع خوبی در مسابقات نداشتند و جالب است که بدانید همیشه اولین برد آنها در سه فصل گذشته در هفته ششم به دست آمده بود(به غیر از کسب برد 3 بر صفر با حکم انضباطی در لیگ بیست و یکم).

حالا ساکت الهامی و شاگردانش موفق شدند در لیگ بیست و سوم این طلسم را زودتر از هفته ششم بشکنند و در هفته پنجم اولین پیروزی فصل را کسب کنند. اتفاقی ویژه که می تواند نوید روزهای بهتری را برای نارنجی های لیگ برتر بدهد.

1929073

مس رفسنجان امسال با تلفیقی از چهره های باتجربه و جوان و با هدایت الهامی به روزهای بهتری می اندیشد. آنها بی شک در ادامه مسابقات حرف های بیشتری هم برای گفتن خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا