اخبار ورزشی

رئال‌مادرید با من تماس گرفت و سر دو راهی ماندم!

خبر ورزشی

اورلین شوامنی این روزها از بازیکنان محبوب رئال مادرید است و هواداران روز به روز بیشتر به او علاقه‌مند می‌شوند. به نظر می‌رسد ستاره فرانسوی هم راه به دست آوردن دل هواداران رئال را پیدا کرده است.

شوامنی امروز در مصاحبه‌ای با کانال پلاس با این سوال شبکه فرانسوی مواجه شد که آیا تا کنون از پاری‌سن‌ژرمن پیشنهادی دریافت کرده است. شوامنی گفت: راستش را بخواهید من به فکر انتقال به پاری‌سن‌ژرمن بودم. آنها یک باشگاه بزرگ اروپایی هستند و ما به عنوان فرانسوی دوست داریم باشگاه‌های فرانسه موفق باشند.

ستاره رئال مادرید در ادامه از عشق و علاقه همیشگی‌اش به رئال گفت و ادامه داد: ولی می‌خواهم کاملا صادق باشم؛ وقتی رئال مادرید با شما تماس می‌گیرد خیلی سخت است که بتوانید جواب تماس‌شان را ندهید یا پیشنهادشان را رد کنید. به خصوص اگر عاشق رئال باشید.

این ستاره ۲۳ساله فرانسوی تابستان ۲۰۲۲ با قراردادی به ارزش ۸۰ میلیون یورو از موناکو راهی رئال مادرید شد. او با رئال قراردادی بسته که تا تابستان ۲۰۲۸ اعتبار دارد. شوامنی در اولین فصل حضورش در پایتخت اسپانیا با رئال سه جام به دست آورد و فاتح سوپرجام اروپا، کوپادل‌ری و جام باشگاه‌های جهان شد.

 عکس| زین‌الدین زیدان با این تیپ همه را غافلگیر کرد/ او یک مرد معمولی در پاریس است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا