اخبار ورزشی

دلخوشی تیم ملی والیبال که تبدیل به نقطه ضعف شد!

قطر پاسورهای تیم ملی والیبال ایران در انتخابی المپیک ناامیدکننده ظاهر شدند.

ورزش3

به گزارش “ورزش سه”، امین اسماعیل نژاد و صابر کاظمی دو قطر پاسور تیم ملی والیبال ایران که امیدهای زیادی به درخشش آنها در انتخابی المپیک می‌رفت، نتوانستند انتظارات را بر آورده کنند. در حالی که اکثر تیم‌ها از جمله آلمان با گئورگی گروزر قطر پاسور خود غوغا می‌کردند، ایران از این پست نیز دچار ضعف بود.

امین اسماعیل نژاد که سالی تقریبا کابوس وار را در تیم ملی والیبال ایران داشت گرچه اکثرا به عنوان یار ثابت در ترکیب حضور داشت ولی با عملکرد ضعیفش در بعضی از بازی‌ها خیلی زود جای خود را به صابر کاظمی می‌داد. صابر کاظمی نیز گرچه از امین اسماعیل نژاد بهتر بود ولی آنچنان که باید و شاید نتوانست کمکی به تیم ملی والیبال بکند. شاید بهتر ‌بود به جای یکی از دریافت کننده‌ها از بردیا سعادت دیگر قطر پاسور استفاده می‌کردیم. بردیا سعادت در لیگ سال گذشته ترکیه بسیار خوش درخشیده بود و در اکثر بازی‌ها امتیاز آورترین بازیکن تیمش بود.

صابر کاظمی و امین اسماعیل نژاد به ترتیب در سال‌های 2021 و 2022 خوش درخشیده بود اما سال 2023 برای آنها در زمینه ملی بسیار بد تمام شد و نتوانستند همانند بازیکنانی نظیر امیر غفور و شهرام محمودی روند پیشرفت خود را ادامه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا