اخبار ورزشی

دقیقی: تا اتفاقی نیفتاده مسئولان پشت شمس‌آذر بیایند

سرمربی شمس آذر با اشاره به وضعیت اردویی تیمش با وجود چند بازیکن تاثیرگذار که با توجه به مصدومیت غایب خواهند بود، از کار سخت تیمش برای جدال با ذوب آهن گفت.

ورزش3

مقابل ذوب آهن چند مهره تیم غایب هستند

به گزارش “ورزش سه”، بعد از سه هفته بار دیگر شمس آذر در خانه میزبان است و امیدوار است به اولین برد خانگی خود در تاریخ لیگ برتر دست یابد. سعید دقیقی پیش از این دیدار با اشاره به شرایط لیگ و تعطیلی آن طی روزهای اخیر گفت: به دلیل تعطیلی لیگ این بازی برای ما بازی سختی خواهد بود، اما ما تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا بتوانیم فردا حداکثر امتیاز را کسب کنیم، بازیکنان ما خیلی خوب تمرین کردند تا مزد زحماتشان را بگیرند، تیم ذوب آهن هم تیم خیلی خوبی است، بودجه خیلی بیشتری نسبت به شمس آذر دارد، اما این دلیل نمی‌شود شمس آذر تلاش نکند.

1903277

تعطیلی لیگ باید همراه با برگزاری اردو باشد
تعطیلی لیگ همیشه برای تیم‌هایی که از لحاظ مالی در سطوح پایین‌تری قرار دارند و تازه وارد لیگ برتر شده‌اند، شرایط نامناسبی ایجاد می‌کند، چون تیم باید زیرساخت مناسب برای پر کردن این فاصله‌ زمانی را داشته باشد، اردوی خوب و بازی تدارکاتی نیاز دارد که بازیکنان به شرایط مسابقه برسند اما وقتی تیم به لحاظ مالی در شرایط خوبی نباشد این امکان برای بازیکنان وجود نخواهد داشت.

دقیقی با اشاره به وضعیت تیمش پیش از دیدار با ذوب آهن گفت: متأسفانه مصدوم داریم و چند نفر از بازیکنان تأثیرگذار ما مصدوم‌ هستند و سه بازیکن اصلی ما در این بازی حضور ندارند، ولی بازیکنان جایگزین کیفیت خوبی دارند چون به صورت کلی بازیکنان تیم ما همگی یکدست هستند.

شمس آذر در خط دفاعی دچار مشکل است؟ سرمربی قزوینی‌ها در این خصوص گفت: فوتبال ایران در مدافع وسط و چپ و راست گرفتار معضل است، اگر تیم ملی و تیم‌های بزرگ ایران را بررسی کنید می‌بینید یا بازیکنان خارجی استفاده کرده‌اند یا بازیکنانی که دارند از لحاظ سن و سال طوری هستند که سال‌های پایانی فوتبال خود را سپری می‌کنند اما آنچه واضح است به طور قطع باید در این زمینه بیشتر کار شود. هرچند بیشتر مشکلات تیم ما در دفاع به دلیل کم‌تجربگی است.

سرمربی شمس آذر در واکنش به سوالی عجیب در خصوص چالش بین کادرفنی و مدیریت باشگاه گفت: اگر در یک و سال و نیم مسئولیت بنده شمس آذر موفقیت‌هایی را به دست آورده، به دلیل تلاش یک مجموعه از مالکین و مدیرعامل تا کادر فنی و بازیکنان و مسئولان استان بوده است، به هر حال چالش وجود دارد و وقتی چالش نباشد نمی‌توان نقاط قوت و ضعف را پیدا کرد. آن مدل چالشی که شما تصور می‌کنید در تیم وجود ندارد، چراکه چالش‌ها در جهت رفع اشکالات بوده و اگر قرار باشد با نبود من تیم موفق بشود از تیم کنار می‌روم؛ چون این تیم را خانه خودم می‌دانم و مانند بچه‌ای آن را بزرگ کردم از زمانی که در بحران بود تا چالش‌های کسر امتیاز ابتدای فصل و رسیدن به این شرایط همراه تیم بوده‌ام.

شمس آذر هجومی‌ترین تیم لیگ است
در آمارها هجومی‌ترین تیم از لحاظ خلق موقعیت شمس‌آذر است و این‌ها نشان می‌دهد عملکرد کل مجموعه با همه بضاعتش خوب بوده اما این راه طولانی است و باید نگاه بلندمدت داشته باشیم و شرایط بهتری برای تیم فراهم کنیم که اگر اینطور نباشد ممکن است هر اتفاقی برای تیم بیفتد.

مسئولان استان پای کار باشند تا سهمیه لیگ برتر حفظ شود
زمان برای ما خیلی مهم است. فرصت‌ها درگذرند و اگر زمان از دست برود دیگر بازگشتی در کار نیست. از مسئولان از جمله استاندار و نمایندگان مجلس خواهش می‌کنم برای شمس‌آذر برنامه‌ای داشته باشند تا این تیم بتواند سال‌ها در لیگ برتر باقی بماند و اگر برای شمس‌آذر برنامه‌ای وجود نداشته باشد سرنوشت خوبی در انتظار این تیم نوپای خصوصی نخواهد بود. فکر می‌کنم مسئولان استان قزوین با ظرفیت‌های صنعتی و ملکی که در این استان وجود دارد، بتوانند با تشکیل یک کارگروه منابعی را به شمس آذر تخصیص دهند و بخشی از بودجه مورد نیاز این تیم را تأمین کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا