اخبار ورزشی

خط و نشان حسن روشن برای علی خطیر

حسن روشن از جلسه پیشکسوتان به همراه مدیرعامل و سرمربی استقلال پرده برداشت.

ورزش3

پای قول‌هایت بمان، وگرنه من اینجا هستم!

به گزارش “ورزش سه”، حسن روشن از جلسه پیشکسوتان استقلال به همراه سرمربی و مدیرعامل استقلال پرده‌برداری کرد و با تاکید این موضوع که آنها باید پای قول و قراری که گذاشته‌اند بماند امیدوار به بهبود شرایط استقلال است.

روشن نسبت به شرایط جلسه و رضایت بخش بودن آن عنوان کرد: جلسه راضی‌کننده بود، نکونام و خطیر در گذشته هر کدام ساز خودشان را می‌زدند، استقلال باشگاه بزرگی است و این جلسه مصادف شده بود با هفتادوهشتمین سالگرد تاسیس باشگاه، تشکر می‌کنم از  کیومرث هاشمی، وزیر ورزش، زمانی که مطلع شد پیشکسوتان می‌خواهند برای حل این مشکل پیش‌قدم شوند قول داد که به ما کمک می‌کند که بتوانیم کارهایی انجام دهیم که به نفع استقلال و هوادارانش باشد.

حسن روشن در ادامه افزود: قرار شد که کمیته‌های مختلفی تشکیل شود و کمیته فنی مستقیم زیر نظر پیشکسوتان باشد، اگر قول‌هایی که داده‌اند انجام شود، این کدورت‌ها از بین خواهد رفت و اگر انجام ندهند با یک باخت یا برد مجدد همه چیز به هم خواهد ریخت.

او در پاسخ به سوال خبرنگار نسبت به انتظاراتی که هواداران از او به عنوان پیشکسوت باشگاه دارند گفت: ورود کردیم که کار را برای باشگاه استقلال درست کنیم، وقتی که وزیر دخالت کرده است امیدوار هستیم که انجام شود، اگر وزیر مطلع نباشد هر حرفی می‌زدیم احتمال داشت انجام نشود. ما دشمن‌هایی داریم که به باشگاه لطمه می‌زنند، خود من هم زمانی که انتقاد می‌کنم حاشیه‌هایی ایجاد می‌شود و مورد هجمه قرار می‌گیرم، من از آنهایی که این حرف‌‌ها را می‌زنند بیشتر خوشم می‌آید چون می‌دانند که ما راست می‌گوییم و منافعشان به خطر خواهد افتاد.

او در انتها اظهار کرد: تا جایی که بتوانم به کمک پیشکسوتان شرایط را درست می‌کنیم، جواد نکونام زحمتکش فوتبال بوده است و آمده به استقلال کمک کند، او کاپیتان تیم ملی بوده و باید کمکش کنیم. به آقای خطیر هم به عنوان مدیریت کلان باشگاه باید کمک کنیم، اما اگر بخواهند به قول ما فوتبالی‌ها خودشان کرنر بزنند و خودشان گل بزنند آبمان تو یک جوب نخواهد رفت.

حسن روشن با اظهار اینکه صحبت‌هایی که در جلسه انجام شد توسط رسانه‌ها به گوش مردم خواهد رسید و باید اجرایی شود گفت: علی خطیر و جواد نکونام قول‌هایی داده‌اند عمل کنند، به خصوص آقای خطیر باید پای قول خود بماند، اگر خطایی از آنها سر بزند من اینجا هستم و یقه او را خواهم گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا