اخبار ورزشی

خطیر: با نکونام بحث شخصی نداشتیم/ بعضی‌ها دلشان نمی‌خواهد استقلال به آرامش برسد

خبر ورزشی

علی خطیر درمورد شرایط فعلی استقلال، اظهار داشت: خدارا شاکرم که آرامش در باشگاه استقلال، آرام آرام حاکم می‌شود. طبیعی است وقتی وارد مجموعه‌ای می‌شوید که یک سری مشکلات اساسی از قبل وجود دارد. مشکلاتی که جمع شده، علایق و سلایق متفاوت از آدم‌های جدیدی که وارد باشگاه می‌شوند. فضایی شکل گرفته بود. این دوستان شاید هنوز دلشان نخواهد که استقلال به آرامش برسد. من و نکونام از ابتدا هدفمان موفقیت استقلال بود.

وی افزود: شاید باید بیشتر صحبت می‌کردیم ولی مطمئناً هدف اصلی ما جز موفقیت استقلال و هوادارانش نبوده و نخواهد بود. ان‌شاءالله بقیه دوستان، هواداران و رسانه‌ها کمک کنند تا فضا ملتهب نشود. به این فضا دامن نزنیم و به آرامش کمک کنیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: پرسیدند من حق دارم یا نکونام، گفتم هر دو حق دارم. من از نگاه خودم به عنوان مدیر باشگاه، با محدودیت‌ها و مشکلاتی که وجود دارد و نکونام در مسیر خواسته هر مربی که می‌خواهد موفق و قهرمان شود. او فرزند استقلال است و می‌خواهد این موفقیت برایش در استقلال رقم بخورد. هردو حق داریم. مشکلی به آن شدت نداشتیم. نه من با نکونام مشکل شخصی دارم و نه نکونام با من، در جلسه‌ای هم که نشستیم روی این خیلی تاکید کردیم که صحبت‌هایمان بیشتر شود و آدم‌های واسط کمتر باشند.

خطیر درمورد اینکه چرا زودتر این اتفاق نیفتاد، عنوان کرد: به نظرم در زمان خوبی اتفاق افتاد. در زمانیکه هردو موفقیت استقلال را نگاه کردیم. در مورد خیلی از موارد صحبت کردیم. جا دارد از دبیر و پیشکسوتان تشکر کنم که این زمینه را فراهم کردند با هم راحت تر این فضا را جلو ببریم. از حسن نیت دبیر خیلی سپاس‌گزارم، و پیشکسوتان عزیز که همه دغدغه استقلال را داشتند و دلشان می‌خواست آرامش برگردد. هدف، موفقیت استقلال است و خدا هم کمک می‌کند. روند نتیجه گیری و فنی ما در مسیر درست است و دلمان می‌خواهد این مسیر حفظ شود.

وی تصریح کرد: افراد متعددی دغدغه آرامش استقلال را داشتند. جلسه با پیشکسوتان هم برای همان روز هماهنگ شده بود ولی روز قبلش دبیر تماس گرفت که می‌خواهیم این کار را انجام بدهیم. بزرگواری کرد با من و جواد تماس گرفت. او هم با من و هم با جواد از قبل رفاقت دارد. آنها بچه محل بودند. نکونام هم به او خیلی احترام می‌گذارد. علی دبیر از مفاخر و اسطوره‌های ورزش کشور است. به گردن همه ما حق دارد. با منش پهلوانی‌اش از ما خواست که این مسائل را حل کنیم. خیلی هم سریع اتفاق افتاد و صحبت‌های خوبی انجام شد. بعد از آن هم در جلسه با پیشکسوتان مساله کامل حل شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا