اخبار ورزشی

خبر شوکه‌کننده فوتبال جهان؛ لیونل مسی ژانویه در بارسلونا!/ دلیل بازگشت احتمالی اسطوره کاتالان‌ها چیست؟

خبر ورزشی

لیونل مسی فوق‌ستاره آرژانتینی تابستان ۲۰۲۳ پس از این که از پاری‌سن‌ژرمن جدا شد، بازگشت پرشور به بارسلونا را رد کرد و دلیل اصلی تصمیمش نگرانی‌های مالی باشگاه بود.

مسی در نهایت تصمیم گرفت با انتقالی غیرمنتظره راهی تیمی از لیگ MLS آمریکا که دیوید بکام مالکیتش را برعهده دارد یعنی اینترمیامی شود، جایی که حضورش مثل وحی بود.

با این حال لیونل مسی پس از درخشش اولیه و کسب قهرمانی در رقابت‌های لیگز کاپ، در چند بازی اخیر تیم اینترمیامی به دلیل مصدومیت غایب بوده و صورتی‌ها در غیاب او افت شدیدی کرده‌اند. به همین دلیل هم حضور اینترمیامی در مرحله پلی‌آف لیگ MLS بعید به نظر می‌رسد.

در همین راستا نشریه «اسپورت» خبری منتشر کرده مبنی بر این که اگر اینترمیامی موفق به کسب سهمیه پلی‌آف نشود، می‌تواند به لیونل مسی اجازه دهد تا ژانویه به صورت قرضی به بارسلونا بپیوندد. در گذشته مواردی از این دست وجود داشته؛ مثل انتقال دیوید بکام از لس‌آنجلس گلکسی به میلان و انتقال تیری آنری از نیویورک ردبولز به آرسنال.

خورخه ماس یکی از مالکان و رئیس باشگاه اینترمیامی در روزهای اخیر گفته که به لیونل مسی اجازه خواهند داد تا در حضور هواداران بارسلونا از فوتبال خداحافظی کند، هرچند که به نظر می‌رسد هواداران کاتالان‌ها زودتر از روز خداحافظی هم می‌توانند مسی را از نزدیک ببینند. اگرچه هنوز این خبر در حد حدس و گمان است و چیزی در این باره مشخص نیست.

  • سؤال مهم درباره لیونل مسی؛ آیا اسطوره آرژانتینی در این فصل دوباره برای اینترمیامی بازی خواهد کرد؟
  • خبر هیجان‌انگیز برای هواداران بارسلونا؛ مسی در حضور بارسایی‌ها خداحافظی می‌کند!/ لئو ورزش آمریکا را تغییر خواهد داد
  • تأثیر بزرگ لیونل مسی روی اینترمیامی و لیگ MLS/ بلیت مسابقات فوتبال گران شد اما…
  • دیوید بکام فاش کرد: ۱۰ سال برای جذب مسی نقشه کشیدم/ قرارداد بستن با مسی مثل حس خوب قدم زدن در اولدترافورد است!
  • مقایسه تأثیر لیونل مسی در لیگ MLS آمریکا با دورانی که دیوید بکام آمد/ قابل مقایسه نیستند؛ تفاوت‌شان در چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا