اخبار ورزشی

حمیداوی: شاید خسرو خیلی چیزها را نگفت!

فرهاد حمیداوی می‌گوید اتفاقات خوشه طلایی از سرزمین عجایب هم شگفت انگیز تر است.

ورزش3

به گزارش “ورزش سه”، شب گذشته مصاحبه‌ای از خسرو حیدری در ورزش سه و آنتن منتشر شد که پیشکسوت استقلال با مطرح کردن صحبت‌های عجیبی در مورد خوشه طلایی و سرپیچی چند بازیکن از دستوراتش توجه همگان را جلب کرد.

حیدری که چند ماه پیش در مقطعی کوتاه هدایت تیم دسته یکی خوشه طلایی را بر عهده داشت، مدعی شد برخی بازیکنان از دستورات او سرپیچی میکردند و مدعی بودند که خسرو تازه وارد عرصه مربیگری شده و باید روی مدار آنها کار را پیش ببرد.

امروز به سراغ فرهاد حمیداوی، مالک سابق و مربی آبادانی فوتبال رفتیم که پیش از شروع رقابت های این فصل بعنوان سرمربی خوشه طلایی ساوه انتخاب شده بود اما ماجرا های عجیب باعث شد خیلی زود از هدایت این تیم کناره گیری کند.
این گفت و گو را در ادامه می‌خوانید:

آقای حمیداوی صحبت های آقای حیدری باعث شد سکوت شما بشکند!
بله خداروشکر یکی از با اخلاق ترین فوتبالیست‌های سابق صحبت های درستی را مطرح کرد که تماما حقیقت دارد و این بهانه ای شد تا من هم بعد از حدود هشت ماه از اتفاقات عجیب تیم خوشه طلایی پرده بردارم.

مشکییعنی در زمان حضور شما هم چند بازیکن مدعی بودند با روش آنها باید تیم بازی کند؟
ای کاش اینگونه بود! شاید خسرو رویش نشد که همه جزییات را بیان کند. مالک محترم خوشه طلایی لیستی به من داد و اجبار کرد باید این بازیکنان در تیم باشند؛ جالب اینکه من باتوجه به سوابق این بازیکنان درخواست کرده بودم به هیچ عنوان با آنها کار نخواهم کرد.

1906776

مشکیاز نظر فنی یا مسائل دیگری درکار بود؟
مالک محترم اظهار داشت باید این چند بازیکن حضور داشته باشند. وقتی علت را پرسیدم متوجه شدم ظاهرا نتیجه بعضی از بازی ها در طول مسابقات جور دیگری در این تیم مشخص می‌شود. ظاهرا چند بازیکن هستند که در مواقع لزوم شاید همه کیفیت فنی خود را ارائه نمی‌کنند!

مشکیمنظور شما این است که از قصد بازی را واگذار می‌کنند؟
من صراحتا موضوع را توضیح دادم. واقعا در مدت زمان کوتاهی که در این تیم فعالیت داشتم بازیکنان مستعد با غیرت و توانمند زیادی دیدم که پتانسیل بالایی دارند و می‌توانستیم با بضاعت پایین حرف های زیادی در لیگ یک داشته باشیم اما منافع بعضی از آقایان با حضور امثال من یا خسرو به خطر میفتد و بخاطر همین خوشه طلایی امروز به این وضع دچار شده.

مشکیاز خودتان چه خبر؟ غیبت طولانی مدتی دارید!
نیم فصل با تیم خوب شهرم تا آستانه عقد قرارداد پیش رفتیم که به هر حال قسمت نبود. اتفاقاتی افتاد که در شأن من و همشهری های من نبود.

مشکیدر مورد حواشی صنعت نفت هم مانند خوشه طلایی سکوت می‌کنید؟
برای صنعت نفت آرزوی موفقیت دارم. هرکسی مخالف صنعت حرفی بزند یعنی این تیم را دوست ندارد و دشمن آبادان است. در حال حاضر همه فقط باید حمایت کنیم تا این تیم ریشه دار و دوست داشتنی در لیگ برتر بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا