اخبار ورزشی

حضور این ستاره به ژاوی آرامش می‌دهد

ژاوی هرناندز می‌گوید حضور ایلکای گوندوگان در ترکیب به بارسلونا مقابل پورتو آرامش داد.

ورزش3

به گزارش “ورزش سه”، بارسلونا در بازی هفته دوم دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف پورتو رفت.

شاگردان ژاوی هرناندز در این بازی با گل دقیقه 1+45 فران تورس با نتیجه 1-0 به برتری رسیدند.

ژاوی پس از بازی ابتدا در مورد مصدومیت روبرت لواندوفسکی گفت: “لواندوفسکی به دلیل ضربه محکمی که به مچ پایش وارد شد، نتوانست به بازی ادامه بدهد.”

1935966

رونالد آرائوخو؟

آراوخو خسته است. او گرفتگی عضلات دارد.

لامین یامال؟

یامال در طول مسابقه 10 دقیقه از بازی خارج شد؟ او بیمار است، یامال معده‌درد داشت. مدتی بود به من می‌گفت می‌خواهد از بازی خارج شود. از یک وقفه در بازی استفاده کردم و به او گفتم که سریع باشد و به رختکن برود، اما در نهایت او به من گفت که نمی‌تواند به زمین بازگردد.

بازی؟

نیمه اول بسیار خوب بود، اما در نیمه دوم ما آسیب دیدیم. بهترین بازی را انجام ندادیم. باید یاد بگیریم که توپ را بهتر کنترل کنیم، صبر بیشتری داشته باشیم و با آرامش و شخصیت بازی کنیم.

ژوائو فلیکس؟

او به دلیل اینکه ما به انعطاف بیشتری برای حرکت دادن توپ نیاز داشتیم و همچنین به دلیل دریافت کارت زرد، از زمین خارج شد. او خوب است، مصدومیتی ندارد، اما از کارت قرمز احتمالی می‌ترسیدم و در نهایت این اتفاق برای گاوی افتاد. ما در عملکرد با توپ خوب نبودیم و ثبات نداشتیم و باید با صبر و آرامش بیشتری بازی می‌کردیم تا گل دوم را بزنیم.

عملکرد گاوی؟

گاوی امسال کنترل بیشتری روی خودش دارد. او از زمانی که من آمده‌ام بسیار بالغ شده است.

عملکرد مارک آندره تراشتگن؟

یک بازی عالی از تراشتگن، یک کلین‌شیت دیگر. کل خط دفاعی رونالد آرائوخو، طول کنده، بالده، ژوائو کانسلو بسیار خوب بودند. ما در زمین حوصله و آرامش نداشتیم، اما یکی از بازیکنانی که این را به ما داد ایلکای گوندوگان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا