اخبار ورزشی

حسینی: هواداران مقابل تراکتور کنارمان باشند

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک ابراز امیدواری کرد بتوانند با حمایت تماشاگران نمایش خوبی مقابل تراکتور داشته باشند.

ورزش3

بازیکنانم روحیه خوبی برای این بازی دارند؛

به گزارش “ورزش سه”، سید مجتبی حسینی در خصوص دیدار تیم آلومینیوم اراک در هفته هفتم لیگ‌برتر مقابل تراکتور عنوان کرد: با توجه به وقفه به وجود آمده در مسابقات سعی کردیم بازیکنان را در بهترین شرایط بدنی حفظ کنیم و تلاش ما بر این بود تا همه بازیکنان در بهترین آمادگی به دیدار با تراکتور برسند.

وی ادامه داد: خوشبختانه طی دو هفته گذشته همه بازیکنان تیم بدون مشکل و آسیب‌دیدگی کارشان را در تمرینات با روحیه بالا انجام دادند و اکنون آماده دیدار مقابل تراکتور هستیم.

سرمربی تیم آلومینیوم تصریح کرد: خدا را شکر ما در فاصله هفته‌های دوم تا چهارم از نظر نتیجه‌گیری وضعیت خیلی خوبی داشتیم و به نظرم دوباره بازیکنان تیم این توانایی را دارند تا مجدداً به آن شرایط برگردند و دوباره هواداران را خوشحال کنند.

حسینی در خصوص اهمیت حضور تماشاگران آلومینیوم در دیدار مقابل تراکتور اظهار کرد: هواداران متعصب و با غیرت تیم فوتبال آلومینیوم در دو مسابقه خانگی این فصل حمایت بسیار خوبی از ما داشتند که حضورشان در ورزشگاه منجر به دو پیروزی برای تیم شد که امیدوار هستیم با حضور دوباره آنها در مسابقه مقابل تراکتور بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم و مطمئناً بازیکنان هم در حضور تماشاگران روحیه بیشتری می‌گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا