اخبار ورزشی

جهانبخش: امیدوارم به دور از خصومت‌های شخصی ‌همه به تیم ملی کمک کنند/ بازی با قطر به ۲ دلیل مهم است

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت، رسیدن به هدف اصلی در جام ملت‌های آسیا جز با اتحاد و با هم بودن به دست نمی‌آید.

فوتبال 11

 به گزارش خبرگزاری تسنیم، علیرضا جهانبخش در گفت‌وگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال درباره حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در تورنمنت اردن اظهار داشت: تیم‌های حاضر در این تورنمنت به لحاظ شکلی به تیم‌های همگروه ما در جام ملت‌های آسیا نزدیک هستند و این احتمال وجود دارد که در  مراحل بالایی جام ملت‌های با تیم‌هایی که در این تورنمنت حضور دارند، روبه‌رو شویم بنابراین حضور در تورنمنت اردن می‌تواند به آمادگی و هماهنگی ما کمک کند.

 

وی در مورد دیدار فردای ایران برابر قطر در فینال تورنمنت اردن نیز خاطر نشان کرد: همانطور که در بازی اول با تمام توان حاضر شدیم، در بازی با قطر هم با توان کامل بازی خواهیم کرد. این بازی از دو جهت برای ما مهم است، اول اینکه می‌توانیم با تیم خوبی مثل قطر بازی کنیم و مورد بعدی اینکه این بازی می‌تواند به هماهنگ‌تر شدن ما برای حضور در جام ملت‌های آسیا کمک کند.

بازیکن ایرانی تیم فوتبال فاینورد هلند راجع به آخرین وضعیت تیم ملی در فاصله 90 روز تا شروع جام ملت‌های آسیا یادآور شد: چند اردوی خیلی خوب را در این مدت پشت سر گذاشته‌ایم و تیم اردو به اردو با کادر جدید هماهنگ‌تر شده است. فرصت زیادی تا شروع جام ملت‌های آسیا نداریم، بنابراین باید از تک تک لحظاتی که داریم نهایت استفاده را برای کسب هماهنگی بیشتر ببریم.

جهانبخش در ادامه به فاصله نزدیک تا شروع رقابت‌های جام ملت‌های آسیا اشاره کرد و افزود: همانطور که گفتم فرصتی تا این مسابقات نمانده است. هدف ما در تیم ملی مشخص است و غیر از این هدف که در تیم ملی برای خودمان ترسیم کرده‌ایم دنبال چیز دیگری نیستیم. می‌خواهیم کاری کنیم تا مردم خوشحال شوند. هر کس برای رسیدن به این هدف می‌تواند کنار ما باشد، ما هم دست‌مان را به سمت او دراز می‌کنیم.

وی همچنین تصریح کرد: در فوتبال همیشه نظرات مثبت و منفی درباره تیم‌ها وجود دارد و نمی‌شود انتظار داشت همه از یک تیم تعریف و تمجید کنند، اما این انتظار می‌رود که جدا از تمام اختلاف سلیقه‌ها اگر ایراد و انتقادی وجود دارد، این انتقادها سازنده و برای رفع مشکلات باشد و هدف دیگری را دنبال نکنند. اگر موفقیت تیم ملی مهم است، راهی جز اتحاد نمی‌شناسم و امیدوارم در این فاصله کم همه بتوانند به حفظ فضای خوب و آرامی که در تیم ملی شکل گرفته است کمک کنند. امیدوارم به دور از خصومت‌های شخصی در این برهه از زمان همه به تیم ملی کمک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا