اخبار ورزشی

توضیح برانکو از دلیل قطع همکاری‌اش با پرسپولیس؛ بیشتر از این نمی‌گذاشتند جلو برویم

خبر ورزشی

برانکو ایوانکویچ همچنان برای طرفداران پرسپولیس قابل احترام است. این سرمربی کروات به دلیل نتایجی که همراه با سرخپوشان پایتخت گرفته است همیشه به عنوان بخشی از تاریخ این باشگاه باقی خواهد ماند.

برانکو در مصاحبه اخیر خود با «ورزش مدیا» در خصوص دلیل و نحوه جدایی‌اش از پرسپولیس گفت: من چهار سال در پرسپولیس بودم، فصل آخر دستیاری به نام چوک داشتم و او به من گفت فکر نمی‌کنم بیشتر از این بگذارند جلو برویم، گفتم ببین باید این جام ها را کسب کنیم، او رفت و من تا آخر ادامه دادم و لیگ و جام حذفی را فتح کردیم و تا فینال آسیا رفتیم. پس از این یک احساسی داشتم و به خودم گفتم وقتش رسیده که از پرسپولیس جدا شوم چون می‌دانستم همه از دست من سیر و خسته شدند، فکر کنم زمان مناسبی بود که بگذارم آنها هم کمی راضی باشند

سرمربی سابق پرسپولیس افزود: می خواستم وقتی می‌روم یک محبتی پشت سرم باقی بماند و بروم، من چهار سال در پرسپولیس هیچ درگیری با کسی نداشتم و از دقایق حضورم در باشگاه لذت می‌بردم و دیگر وقتش رسیده بود که جدا شوم. من یک شبه نتیجه خوب و قهرمانی را برای شما کسب می کنم اما باز هم درازمدت در آن باشگاه یا تیم ملی می‌مانم،همانطور که در کرواسی با دینامو بهترین نتایج را گرفتم و در چین قهرمان لیگ شدم. هر جا باشم جوری کار می کنم که انگار قرار است صد سال آنجا بمانم.

 حسرتی که قایدی بر دل برانکو گذاشت/ پروفسور پس از سال‌ها اعتراف کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا