اخبار ورزشی

ترکیب احتمالی سپاهان در بازی همیشه دشوار

ژوز مورایس در مسابقه‌ای که طی دوران حضورش در فوتبال ایران برای او خوش یمن نبوده به دنبال کسب ۳ امتیاز است.

ورزش3

به گزارش ورزش‌ سه، سپاهان پس از پیروزی در دربی اصفهان حالا با امیدواری بیشتری به ادامه مسابقات لیگ برتر می‌اندیشد و امیدوار است در ورزشگاه سیروس قایقران و در مقابل ملوان بندر انزلی بتواند با پیروزی از زمین مسابقه خارج شود.
ماروئس البته مثل همیشه برای این مسابقه هم غایبانی دارد. این بار علاوه بر محمد دانشگر که وضعیت مصدومیت او بسیار پیچیده است و شاید تا انتهای فصل فرصت بازی به دست نیاورد، شرایط برای محمد جواد حسین نژاد و رضا اسدی به گونه‌ای رقم خورده که همراه با تیم به انزلی سفر نکردند.
با این وصف می‌توان ترکیب سپاهان را در مسابقه هفته بیست و پنجم به شرح زیر تصور کرد:
پیام نیازمند- میلاد زکی‌پور، هادی محمدی، سیاوش یزدانی، رامین رضاییان، محمد کریمی، برایان دابو، امید نورافکن، فرشاد احمدزاده، رضا شکاری و شهریار مغانلو.

مهمترین ابهام ترکیب سپاهان در این مسابقه حضور پیام نیازمند در ترکیب اصلی است که طی هفته‌های اخیر به دلیل شکستگی از ناحیه استخوان روی پا شرایط بازی نداشته است. با این حال حضور جدی او در تمرینات پیش از مصاف برابر ملوان و همچنین حضور در فهرست دیدار برابر ذوب آهن این تصور را به وجود آورده که سرانجام و پس از چهار مسابقه غیبت بتواند به ترکیب برگردد.
در خط دفاعی با توجه به عملکرد خوب سپاهان در بازی‌های اخیر انتظار می‌رود که تغییری ایجاد نشود و این همان چیزی است که در خط میانی هم به نظر می‌رسد اتفاق بیفتد.
در نهایت در خط هجومی که رضا اسدی به دلیل مصدومیت غایب است مثل همیشه فرشاد در کنار شکاری و مغانلو بازی خواهند کرد.
سپاهان در سه بازی اخیر برابر ملوان با سرمربیگری مورایس دو تساوی و یک شکست در هزینه و دردناک کسب کرده و می‌خواهد در مسابقه چهارم هر طور که شده با ۳ امتیاز از زمین مسابقه خارج شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا