اخبار ورزشی

تباس: مسی در آستانه بازگشت به لالیگا بود

رئیس سازمان لیگ برتر فوتبال اسپانیا نزدیک شدن ستاره پیشین بارسلونا به بازگشت به لالیگا پیش از رفتنش به آمریکا را تأیید کرد.

فوتبال 11

به گزارش خبرگزاری تسنیم، یکی از افسوس‌های بزرگ هواداران بارسلونا طی سال‌های اخیر به بن‌بست خوردن مسیر بازگشت لیونل مسی به این تیم پس از پایان قرارداد او با پاری‌سن‌ژرمن در تابستان سال 2023 بود.

مسی پس از تجربه دو فصل تؤام با ناکامی در پایتخت فرانسه خودش را برای بازگشت به بارسلونا آماده کرد اما باشگاه به دلیل محدودیت‌های مالی، شرایط پذیرایی دوباره از او را نداشت. به این ترتیب ستاره آرژانتینی راه آمریکا را در پیش گرفت و به تیم اینترمیامی پیوست.

خاویر تباس، رئیس سازمان لیگ اسپانیا هم اکنون تأیید کرده است که مسی در آستانه بازگشت به بارسلونا قرار داشت. او گفت: با اشتیاقی که مسی برای بازگشت داشت و انگیزه بارسلونا برای جذب دوباره او، برگشتن او به لالیگا به نظر من بسیار محتمل بود. من مطمئنم که مسی دوست داشت در بارسا بازنشسته شود.

مسی این روزها در حال آماده‌سازی خود برای شروع فصل جدید MLS، در اردوی پیش فصل اینتر میامی است. او از زمان پیوستن به تیم تحت تملک دیوید بکام، برای این تیم 11 گل زده و با آن موفق به فتح جام اتحادیه باشگاه‌های آمریکا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا