اخبار ورزشی

بایرن مونیخ در اندیشه تمدید قرارداد نویر و مولر

باشگاه بایرن مونیخ قصد دارد قرارداد دو بازیکن کهنه‌کارش را تمدید کند.

فوتبال 11

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه بایرن مونیخ زیر نظر توماس توخل در حالی مشغول  پوست‌اندازی و ایجاد تغییرات در ترکیب خود است که به نظر می‌رسد بازیکنان باتجربه این تیم قرار نیست از این پروژه کنار گذاشته شوند. بر اساس گزارش نشریه آلمانی «کیکر»؛ مذاکرات باشگاه بایرن مونیخ با مانوئل نویر برای تمدید قرارداد قرار است تا پیش از پایان سال جاری میلادی انجام شود. این دروازه‌بان 37 ساله که قراراد فعلی‌اش در پایان فصل جاری منقصی می‌شود، معتقد است که می‌تواند چند سال دیگر در سطح بالا بازی کند. کاپیتان باواریایی‌ها همچنان مورد تحسین مدیران باشگاه بایرن مونیخ است.

طبق این گزارش؛ بایرن مونیخ همچنین مذاکراتی را برای تمدید قرارداد با توماس مولر انجام خواهد داد. صرف نظر از اهمیت فنی مولر در زمین، بایرن به خوبی از ویژگی‌های رهبری او در زمین آگاه است که برای این تیم مهم است. مانند نویر، مذاکرات در مورد تمدید احتمالی یک ساله قرارداد او تا پایان ماه ژوئن 2025 خواهد بود.

مولر 34 ساله که قرارداد فعلی‌اش تا پایان ماه ژوئن 2024 اعتبار دارد، از سال 2000 در عضویت باشگاه بایرن مونیخ است و در سال 2008 به تیم اصلی این باشگاه راه پیدا کرد. این مهاجم آلمانی تاکنون به بایرن برای کسب 32 حام مختلف از جمله 12 قهرمانی در بوندس‌لیگا و دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا کمک کرده است.

نویر هم که در سال 2011 از شالکه به جمع سرخپوشان مونیخی پیوست، تاکنون به این تیم برای کسب 28 جام مختلف کمک کرده که از آن جمله می‌توان به 11 قهرمانی در بوندس‌لیگا و دو قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا