اخبار ورزشی

اولین واکنش مدیرعامل پرسپولیس به دعوت به کمیته اخلاق

خبر ورزشی

ادعای رضا درویش مبنی بر اینکه مسوولان سازمان لیگ اعلام کرده‌اند ۱۳ تیم دیگر نیز تخلف نقل و انتقالاتی داشته‌اند با دعوت مدیرعامل سرخ‌ها به کمیته اخلاق همراه شده است.

درویش که ساعات پرفشاری را به واسطه ماجرای یحیی گل محمدی پشت سر گذاشته، در گفتگویی که داشت، ضمن بی اطلاعی نسبت به دعوتش به کمیته اخلاق در این خصوص اینطور واکنش نشان داد: من شاید بد منظورم را ادا کرده باشم. اگر بار دیگر این بخش را گوش بدهید متوجه می‌شوید که گفته‌ام پیام آن را دارم و منظورم این بود که در فضای مجازی این بحث شکل گرفته بود که سیزده تیم دیگر هم تخلف داشته‌اند و نگفته‌ام مسوولی از فدراسیون یا سازمان لیگ این بحث را مطرح کرده است.

وی ادامه داد: ماشاالله کلی صفحه در فضای مجازی هست و شاید بنده همانطور که شما می‌گویید با خبری فیک در این زمینه مواجه شده‌ام و آن را گواه قرار داده‌ام اما به طور یقین منظورم این نبوده که فردی از سازمان لیگ و فدراسیون بحثی در این خصوص داشته و منظورم این بود که پیامی در این زمینه خوانده‌ام و در فضای مجازی دیده‌ام.

مدیرعامل پرسپولیس درباره اینکه مشکلی برای توضیح این قضیه ندارد، مدعی شد نسبت به سلامت کار کمیته محترم بازرسی و ارزیابی قراردادها و همچنین سازمان لیگ و کمیته اخلاق  اطمینان داریم و مطمئنا آنها در ادامه نیز تصمیماتی درست خواهند گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا