اخبار ورزشی

اولین حرف‌های پائز درباره اوضاع تیم ملی در برزیل

سرمربی تیم ملی والیبال ایران با ابراز رضایت از امکانات کمپ تمرینی برزیل گفت: در این کمپ همه امکانات مورد نظر برای تمرین را در اختیار داریم.

ورزش3

به گزارش “ورزش سه”، موریس موتا پائز پس از دومین تمرین توپی تیم ملی والیبال در ریودوژانیرو افزود: اینجا همه امکانات مورد نظر برای تمرین را در اختیار داریم.

وی با بیان این‌که تیم به خوبی به سفر سخت و کم‌خوابی واکنش نشان داده است، تصریح کرد: به رغم این‌که سازگاری با تفاوت زمانی بسیار سخت است، اما بازیکنان تمام تلاش خودشان را انجام دادند تا شرایط خوبی داشته باشند. همان‌طور که گفتم اینجا شرایط بسیار خوبی از هر لحاظ داریم و مشتاق برگزاری نخستین دیدار برابر برزیل هستم که امشب انجام می‌شود.

سرمربی تیم ملی والیبال درباره کمک‌های برناردو رزنده، سرمربی تیم ملی برزیل، به تیم ایران، گفت: صحبت‌هایی انجام دادیم و امروز ماشین سرویس زنی را در اختیار تیم ایران قرار دادند.

وی در پایان گفت: در اینجا نهایت همکاری با تیم ملی والیبال ایران وجود دارد. ریو هستیم تا با تیم اصلی برزیل مسابقه دوستانه داشته باشیم. هرچند که بازی خیلی سخت و پرفشاری برای ایران است، اما تمرین عالی محسوب می‌شود. تیم‌ برزیل تیم بسیار فوق‌العاده‌ای است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا