اخبار ورزشی

افشاگری برانکو از دلیل کنار گذاشتن محسن مسلمان/ رابطه خیلی خوبی با این بازیکن پرسپولیس داشتم اما…

خبر ورزشی

برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرافتخار و بسیار محبوب پرسپولیس در گفت‌وگویی تصویری با ورزش مدیا درخصوص ماجرای کنار گذاشتن محسن مسلمان از تیم پرسپولیس اظهار کرد: بازیکنان زیادی بودند که کنار گذاشته شدند اما تنها ستاره پرسپولیس است که سایر بازیکنان را با خودش بالا میاورد و در واقع این بازیکنان هستند که می‌توانند از نام پرسپولیس استفاده کنند و خودشان را نشان دهند.

سرمربی کروات بیان کرد: برخی از بازیکنان خودشان را فوق ستاره می‌دیدند و من هم هرگز اجازه به این کار نمی‌دادم.

برانکو ادامه داد: من با محسن مسلمان رابطه خیلی خوبی داشتم اما از او خواستم مثل بقیه بازیکنان رفتار کند، با اینکه دانش زیادی داشت اما دچار افت شد.

سرمربی کروات گفت: مسلمان را مردم دوست داشتند اما تیم از همه مهمتر بود، باید تلاش می کرد و دوباره به ترکیب اصلی می رسید؛ مسلمان بازیکن باهوشی بود، اما همه ما باید پیشرفت کنیم، نه اینکه به عملکرد گذشته خودمان نگاه کنیم؛ خود بازیکن باید به دنبال تغییر باشد اما متاسفانه مسلمان نخواست خودش را اصلاح کند، او باید بیشتر می‌دوید، بیشتر گل میزد و گل می‌ساخت.

برانکو افزود: اگر خاطرتان باشد مسلمان در دوره من فیکس بود و سروش رفیعی نیز در پست مسلمان بازی می‌کرد و حتی من این اجازه را دادم که این دو نفر در کنار هم بازی در ترکیب اصلی بازی کنند اما همانطور که زمان سپری می‌شد درخواست‌ها افزایش پیدا می‌کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا