اخبار ورزشی

احتمال بازنشستگی دخه‌آ از فوتبال

دروازه‌بان پیشین شیاطین سرخ ممکن است دسکتش‌هایش را بیاویزد.

فوتبال 11

به گزارش خبرگزاری تسنیم، داوید دخه‌آ که تابستان اخیر در پی تمدید نشدن قراردادش توسط باشگاه منچستریونایتد به حضور 12 ساله‌اش در این تیم لیگ برتری پایان داد، همچنان بدون تیم است. نشریه انگلیسی «تایمز» گزارش داد؛ دخه‌آ در صورتی که پیشنهادی مناسب از یک باشگاه سطح اول دریافت نکند که او را به عنوان دروازه‌بان اول تیم بخواهند، ممکن است دستکش‌هایش را در سن 32 سالگی بیاویزد.

دخه‌آ به امید پیشنهادی از سوی باشگاهی مناسب و مربی‌ای که او را در اوج می بیند، آمادگی جسمانی خود را حفظ کرده است. داوید که در ماه نوامبر 33 ساله خواهد شد، دوست دارد برای باشگاهی بازی کند که بتواند برای کسب افتخارات بزرگ رقابت کند. او اخیراً مورد توجه باشگاه‌های بایرن مونیخ و رئال مادرید قرار داشت و حتی گفته می‌شود پیشنهادهایی از عربستان را رد کرده است.

دخه‌آ در سال 2011 و در 21 سالگی با قراردادی 18.9 میلیون پوند از اتلتیکومادرید به منچستریونایتد پیوست و با این تیم هشت قهرمانی در رقابت‌های مختلف از جمله یک قهرمانی در لیگ برتر انگلیس و یک قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کرد. او دو باره جایزه دستکش طلایی لیگ برتر و چهار بار هم جایزه سِر مت بازبی را به عنوان بهترین بازیکن فصل شیاطین سرخ کسب کرد.

تصور می‌شود این دروازه‌بان اسپانیایی از نحوه جدایی‌اش از منچستریونایتد پس از پایان قراردادش ناامید شده است، اتفاقی که باعث شد تا فرصت خداحافظی با هواداران شیاطین سرخ را از دست بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا