اخبار اجتماعی

آمادگی شهرداری تهران برای همکاری در برپایی رخدادهای فرهنگی در عرصه‌های بین‌المللی

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از آمادگی شهرداری تهران برای همکاری در برپایی رخدادهای بزرگ فرهنگی در عرصه‌های بین‌المللی خبر داد.

خبرگزاری تسنیم

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محمدامین توکلی‌زاده در جمع رایزنان فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در کشورهای اسلامی، اظهار کرد: آنچه امروز اولویت کار فرهنگی و رسانه‌ای جبهه‌ی انقلاب اسلامی در جبهه‌ی فرا ملی است، نشان دادن چهره واقعی رژیم غاصب صهیونیستی و نشان دادن حقایق و رخدادهای امروز جهان به‌ویژه در فلسطین اشغالی است.

وی افزود: امروز باید ساعت‌ها و دقایق و فرصت‌ها را غنیمت بشماریم و نگذاریم جای مظلوم و جلاد عوض شود و رژیم کودک‌کُشِ اسرائیل با دروغ و فریب و جنگ رسانه‌ای، دروغ بزرگ دیگری مانند هولوکاست را در ذهن مردم جهان ته‌نشین کند و جنگ باخته را با دروغ و مظلوم‌نمایی به نفع خود پیش ببرد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران در دوره جدید مدیریت شهری شکل‌گیری یک جبهه فرهنگی منسجم و دارای برنامه متشکل از همه‌ی فعالان و دست‌اندرکاران در حوزه انقلاب اسلامی می‌باشد که آثار نتایج این همسویی و هم‌افزایی را در رخدادهای بزرگی مانند جشن بزرگ عید غدیر خم (مهمانی 10 کیلومتری)، رخداد بزرگ زیارت اربعین حسینی و برگزاری برنامه‌های میدانی و آیینی با محوریت مناسبت‌های دینی و ملی است.

توکلی زاده گفت: این تجربه ارزشمند جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی امروز می‌تواند به‌عنوان یک ظرفیت عظیم و یک دانش متعالی در حوزه اجرایی نمودن ابرپروژه‌های فرهنگی و اجتماعی در خارج از کشور نیز مورد بهره‌برداری قرار گیرد که شهرداری تهران آماده است این تجربه و دانش را در خدمت سایر دستگاه‌های فرهنگی کشور از جمله سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی قرار دهد.

وی اضافه کرد: ما با همه توان در شهرداری تهران و با تجربه‌های متعدد در برگزاری ابر پروژه‌های اجتماعی و فرهنگی که در کلان‌شهر تهران در دوره مدیریت جدید شهری داشته‌ایم آماده‌ی همکاری با رایزنان فرهنگی در سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی هستیم و آماده‌ایم تا در برگزاری پروژه‌های بزرگ فرهنگی و اجتماعی در خارج از کشور به‌ویژه در تعامل با کلان‌شهرهای جهان مشارکت داشته باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا