اخبار بین الملل

عملیات ضدصهیونیستی نیروهای فلسطینی در کرانه باختری

خبرگزاری مهر

به گزارش خبرگزاری مهر، بر اساس گزارش فلسطین الیوم نیروهای مقاومت تجهیزات جنگی نظامیان صهیونیست را در روستای برقه واقع در شمال غرب نابلس با بمب‌های دستی هدف قرار دادند.

ساعتی قبل نیز گزارش شد که نیروهای فلسطینی به سمت عناصر صهیونیست در ورودی منطقه بیت عینون در شمال شرق الخلیل تیراندازی کردند.

همچنین گزارش شده که به سمت یک خودروی نظامی رژیم صهیونیستی در نزدیکی منطقه بیت سیرا در غرب رام الله تیراندازی شده است. نیروهای فلسطینی ساعتی قبل به سمت ایست بازرسی حواره در جنوب نابلس نیز تیراندازی کردند.

منابع صهیونیست نیز گزارش دادند که خودروی یک شهرک نشین صهیونیست در نزدیکی منطقه اشغالی یتسهار در جنوب نابلس با کوکتل مولوتف هدف قرار گرفته است.

لازم به ذکر است که در پی جنایت صهیونیست‌ها در یورش به اردوگاه نور شمس در طولکرم و به شهادت رساندن ۱۴ فلسطینی، جنبش حماس خواستار اعتصاب عمومی در روز یکشنبه در کرانه باختری و افزایش نبرد با دشمن صهیونیستی شد.

جنبش حماس در بیانیه خود تاکید کرد: ما از مردم خود در کرانه باختری می‌خواهیم که یکشنبه به اعتصاب عمومی پایبند باشند و همه میدان‌ها و نقاط رویارویی را به محل درگیری در برابر اشغالگران صهیونیست تبدیل کنند و سلاح‌ها را به سمت عناصر متجاوز و شهرک نشینان جنایتکار نشانه بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا