اخبار بین الملل

شکار همزمان نظامیان و تانک‌های اسرائیلی در رفح

شاخه نظامی حماس طی دو فیلمی که از عملیات‌های خود منتشر کرده، همزمان تانک‌ها و نظامیان صهیونیست را از نقطه صفر هدف قرار می‌دهد و در عملیات دیگر ربات‌های ارتش اسرائیل را به غنیمت می‌گیرد.

خبرگزاری تسنیم

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، گردان‌های القسام، شاخه نظامی مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) ویدیوئی از عملیات بی‌سابقه خود علیه نظامیان صهیونیست در منطقه رفح واقع در جنوب نوار غزه منتشر کرد.

در این ویدئو، یکی از رزمندگان حماس با لباس راحتی، از دهانه یکی از تونل‌ها که به نظر می‌رسد صهیونیست‌ها اطرافش را شخم عمیق زده‌اند تا این تونل‌ها تخریب شود، خارج می‌شود و در چند قدمی تانک اسرائیلی، چاشنی بمب ضدتانک را می‌کشد و این در حالی است که نظامی صهیونیست در کنار آن کشیک می‌دهد.

 

.

 

رزمنده اول بعد از کشیدن چاشنی بمب، سریع به سمت دهانه و ورودی تونل می‌دود و همزمان یک رزمنده دیگر با راکت یاسین 105، تانک دیگری را هدف قرار می‌دهد و هر دو به داخل تونل می‌پرند و بعد صدای انفجار شنیده می شود و دقایقی بعد بالگرد ارتش اسرائیل برای انتقال کشته‌‌ها و زخمی‌های این عملیات بی‌نظیر به محل عملیات اعزام می‌شود و همه‌ این‌ها ضبط شده است.

گردان‌های القسام در فیلم دیگری که منتشر کرده، ربات ارتش اسرائیل را صحیح و سالم به غنیمت گرفته است. ارتش صهیونیستی بعد از به دام افتادن نظامیانش در تله‌های انفجاری تعبیه شده در ورودی تونل‌ها، از این ربات‌ها برای کاهش تلفات استفاده می‌کند که مجهز به دوربین و حسگر هستند.

 

.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا