اخبار بین الملل

حزب‌الله نفربر زرهی اسرائیل را منهدم کرد

حزب‌الله درباره حملات موشکی از جنوب لبنان به سمت مواضع رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی بیانیه صادر کرد.

خبرگزاری تسنیم

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، جنبش حزب‌الله لبنان که دوشنبه شب از هدف قرار دادن دو موضع نظامی رژیم اشغالگر خبر داده بود، شب گذشته با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که رزمندگان این حزب یک نفربر زرهی اسرائیلی از نوع «زلدا» را در موضع «الصدح» در غرب شهرک «صلحا» با 2 موشک هدایت‌شونده مورد هدف قرار دادند که موجب انهدام کامل این نفربر شد.

در بیانیه حزب‌الله آمده است که این حمله در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به شماری از نقاط دیده‌بانی مقاومت بوده است.

این درحالی است که رسانه‌های لبنانی بعد از ظهر دیروز از شلیک 12 راکت از جنوب لبنان به سمت مواضع رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی خبر دادند که تعدادی از آنها به شهرک صهیونیستی «افیفیم» اصابت کرد.

به گزارش تسنیم، دوشنبه شب حزب‌الله لبنان بعد از صدور بیانیه‌ای درباره شهادت 3 تن از رزمندگان خود در تجاوزات رژیم صهیونیستی به جنوب لبنان، از حمله تلافی‌جویانه به مواضع نظامیان رژیم اشغالگر به عنوان واکنش اولیه به تجاوز این رژیم خبر داد.

به گزارش رسانه‌های وابسته به مقاومت، حزب‌الله در واکنش اولیه به این اقدام متجاوزانه رژیم اشغالگر، پادگان «برانیت» مرکز فرماندهی تیپ الجلیل ارتش رژیم اشغالگر و نیز پایگاه «افیفیم» مرکز فرماندهی تیپ غربی ارتش این رژیم را با موشک‌های هدایت شونده هدف قرار داد.

پیش از این حزب‌الله درباره عبور اشغالگران از خطوط قرمز مقاومت هشدار داده و حمله موشکی به دو پادگان مذکور ارتش رژیم صهیونیستی تنها پاسخ اولیه به این اقدام متجاوزانه و گستاخانه صهیونیست‌ها بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا