اخبار بین الملل

جهاد اسلامی: دوره اشغالگران به سر آمده است/ همه گزینه‌های تقابل با دشمن روی میز است

یکی از فرماندهان شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی با اشاره به اینکه رزمندگان مقاومت همواره در میدان نبرد با رژیم اشغالگر حاضرند تاکید کرد که هیچ یک از نقشه‌ها و توطئه‌های دشمنان برای ضربه زدن به ملت و آرمان فلسطین نتیجه ندارد.

خبرگزاری تسنیم

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، «اکرم العجوری» فرمانده شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی طی سخنانی در جریان رژه نظامی باشکوه رزمندگان سرایا القدس (شاخه نظامی جهاد اسلامی) در مرکز غزه، اعلام کرد که رزمندگان ما با تلاش و صبر و موفقیت در خط مقدم مبارزه با دشمن قرار دارند و شکست در قاموس آنها جایی ندارد.

توطئه‌های دشمنان علیه ملت و آرمان فلسطین به نتیجه نمی‌رسد

العجوری افزود، دشمنان فلسطین پروژه شوم «معامله قرن» را می‌خواستند اما ما «شمشیر قدس» را می‌خواستیم، آنها می‌خواستند از طریق پروژه عادی‌سازی، فلسطینیان را به حاشیه رانده و منزوی کنند و آرمان ما را از بین ببرند اما ما خواستار «وحدت میادین» شدیم. آنها می‌خواستند ملت و رزمندگان فلسطین را قتل عام و ترور کنند اما ما عملیات «انتقام آزادگان» را به آنها نشان دادیم. دشمنان فلسطین در حال برنامه‌ریزی برای توطئه هستند اما ما در همه عرصه‌ها آماده ضربه زدن به آنها هستیم و نقشه‌های و توطئه‌های مستمر آنها علیه ملت و آرمان فلسطین به نتیجه نخواهد رسید.

وی تصریح کرد، دوره دشمنان فلسطین به سر آمده و عرصه بر آنها در حال تنگ‌تر شدن است و انشاءالله یک شگفتی بزرگ در راه خواهد بود. همه کسانی که در غزه، کرانه باختری، قدس و جنین در کمین رزمندگان فلسطین هستند باید بدانند که فرزندان و مجاهدان و همه گردان‌ها و گروه‌های مقاومت عزم خود را جزم کرده و شربت شهادت را نوشیده‌اند و دشمن را تهدید به مرگ می‌کنند.

این فرمانده نظامی جهاد اسلامی تاکید کرد، ما عهد می‌بندیم که در راه شهدا بمانیم و از خون آنها محافظت کنیم و به مسیر قهرمانان خود ادامه دهیم. فلسطین با همه خاک خود و نیز قدس برای ماست. به همه رزمندگان فلسطین و نیز اعضای جهاد اسلامی به ویژه «زیاد النخاله» دبیر کل جنبش جهاد اسلامی و اعضای دفتر سیاسی این جنبش و نیز به محور عزیز و قدرتمند مقاومت که همواره رو به جلو حرکت کرده و چشم انداز‌های شجاعانه و بزرگی دارد درود می‌فرستیم.

همه گزینه‌ها برای مقابله با اشغالگران روی میز است

از سوی دیگر «طارق سلمی» سخنگوی جنبش جهاد اسلامی در گفت‌وگو با وبسایت العهد اعلام کرد که تجاوزات نظامیان رژیم اشغالگر به مسجدالاقصی، همه گزینه‌ها و سناریوهای مقاومت برای مقابله با آنها را روی میز قرار می‌دهد. سرایا القدس و همه گروه‌های مقاومت فلسطین تاکید می‌کنند آنچه که در کرانه باختری و مسجدالاقصی می‌گذرد، همه گزینه‌ها را روی میز قرار داده و مقاومت لحظه به لحظه درحال پیگیری تحولات است.

طارق سلمی درباره رژه نظامی که رزمندگان سرایا القدس برگزار کردند اظهار داشت، این رژه در نوع خود در فلسطین اولین بوده و حاوی چندین پیام مهم و راهبردی است. اولین پیام آن است که مقاومت و سرایاالقدس تجربه‌های خود را انباشته می‌کنند و علاوه بر یگان موشکی قدرتمند، نیروهای قدرتمندی دارند و این همان چیزی است که مسیر تقابل با دشمن اشغالگر را تقویت می‌کند.

وی تصریح کرد، سرایا القدس از طریق این رژه نظامی نشان داد که ترور برخی فرماندهان آن، معادله را تغییر نمی‌دهد، بلکه بر قدرت و پایداری مقاومت می‌افزاید و سرایا القدس در هر شرایطی در میدان نبرد حاضر است. سرایاالقدس بعد از نبرد انتقام آزادگان برای اولین بار موشک‌هایی را برای ورود به خدمت نظامی با بردهای وسیع به نمایش گذاشت و این یک پیام میدانی به دشمن بود مبنی بر اینکه رزمندگان سرایاالقدس هرلحظه آماده تقابل با اشغالگران هستند.

سخنگوی جهاد اسلامی افزود، سرایاالقدس بر وحدت ملت فلسطین به عنوان پایه و اصل راهبردی خود در مقابله با دشمن و شکست همه توطئه‌های آن تاکید دارد و این روش و گزینه ما تا آزادی کامل خاک فلسطین خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا