اخبار بین الملل

جزییات شهادت سیدرضی موسوی از زبان سفیر ایران در سوریه/ اختصاصی تسنیم

به گفته سفیر کشورمان در سوریه، رژیم صهیونیستی پس از قبول شکست برابر قهرمانان مجاهد فلسطینی در نبرد طوفان الاقصی تلاش می‌کند با عبور از خطوط قرمز و نقض قوانین بین‌المللی ترورهایی را طراحی و به مرحله اجرا درآورد.

خبرگزاری تسنیم

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، حسین اکبری، سفیر جمهوری اسلامی ایران در سوریه در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم گفت، شهید سیدرضی موسوی تا ساعت 2 بعدازظهر روز دوشنبه در محل سفارت حضور داشت و سپس رهسپار منزل خود در منطقه زینبیه دمشق شد.

سفیر ایران در سوریه افزود: منزل این شهید بزرگوار در ساعت 4:10 دقیقه بعدازظهر هدف موشک‌های رژیم صهیونیستی قرار گرفت.

اکبری ادامه داد: در زمان این اقدام تروریستی همسر شهید سیدرضی که یک معلم است، در مدرسه حضور داشت و خوشبختانه به سایر اعضای خانواده ایشان، آسیبی وارد نشد.

وی افزود: به نظر می‌رسد رژیم صهیونیستی پس از قبول شکست در برابر قهرمانان مجاهد فلسطینی در نبرد طوفان الاقصی تلاش می‌کند با عبور از خطوط قرمز و نقض قوانین بین‌المللی ترورهایی را طراحی و به مرحله اجرا درآورد.

اکبری خاطرنشان کرد: اقدام تروریستی رژیم صهیونیستی در ترور شهید سیدرضی با هدف احیای جایگاه این رژیم در فضای رسانه‌ای داخلی و بین‌المللی پس از شکست در غزه صورت می‌پذیرد.

سفیر کشورمان اظهار داشت: گسترش دامنه درگیری در دیگر کشورهای منطقه از سوی این رژیم می‌تواند علاوه بر اسرائیل در آینده نزدیک بر منافع آمریکا در منطقه نیز اثرگذار باشد.

دیروز بعد از ظهر منطقه الزینبیه دمشق هدف حمله موشکی رژیم اسرائیل قرار گرفت. روابط‌عمومی کل سپاه دوشنبه شب در بیانیه‌ای اعلام کرد که در حمله موشکی جنایتکارانه رژیم کودک‌کش صهیونیستی به دمشق «سردار سرتیپ پاسدار سید رضی موسوی» از مستشاران نظامی باسابقۀ سپاه در سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا