اخبار بین الملل

بایدن به اسراییل خیانت کرد

خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

لابی‌های قدرتمند صهیونیستی به دلیل هزینه‌های بالایی که برای حمایت از سیاست‌مداران آمریکایی انجام می‌دهند، نفوذ بالایی بر روی آن‌ها دارند. از این رو، سیاست‌مداران آمریکایی هیچ گاه تردیدی در حمایت از مواضع رژیم صهیونیستی به خود راه نمی‌دهند. 

به گزارش تله تریدر، دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین آمریکا و نامزد پیشتاز جمهوری‌خواهان در انتخابات درون حزبی امروز (دوشنبه) جو بایدن را در موضوع جنگ میان جنبش حماس و اسراییل مقصر دانست. 

وی شرایط فعلی خاورمیانه را به عنوان یک کانون پرتنش و فراتر از آن توصیف کرد و گفت: بایدن با اجازه به ایران برای فروش نفت به اسراییل خیانت کرد. برای من جای تعجب دارد که یک یهودی چگونه می‌تواند به حزب دموکرات رای دهد. 

رئیس جمهور پیشین آمریکا خاطر نشان کرد: من در صورت پیروزی در انتخابات به طور مستحکم در کنار اسراییل خواهم ایستاد و منابع مالی تروریست‌ها را در روز نخست قطع خواهم کرد. توافق ابراهیم که در دوره من به سرانجام رسید یکی از اقدامات قابل احترام دولت من بود. 

وی در ادامه با اشاره به شرایط فعلی جهان افزود: کره زمین اکنون در معرض خطر جدی جنگ جهانی سوم قرار دارد که در صورتی که به وقوع بپیوندد جنگ نابودی ملت‌ها خواهد بود. 

ترامپ در پایان با انتقاد از سیاست بایدن در برابر چین، تاکید کرد: من به عنوان رئیس جمهور در مقابل پکن ایستاده ام، هیچ کس تاکنون نتوانسته است مانند من رفتار کند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا