اخبار فرهنگی و هنری

تلویزیون سریال‌های جدید نمایش‌خانگی را معرفی می‌کند

پیگیری خبرنگار تسنیم از ساترا نشان می‌دهد با مساعدت رئیس رسانه ملی، سریال‌های جدید دارای مجوز نمایش خانگی در بخش‌های خبری صدا و سیما معرفی می‌شوند.

خبرگزاری تسنیم

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، چندی پیش پیمان جبلی رئیس صدا و سیما بر روی این نکته تاکید کرد که به دیده شدن سریال‌های نمایش خانگی و محصولات پلتفرم‌های قانون‌مدار کمک خواهند کرد حتی برخی از آنها که مناسب پخش از تلویزیون باشد، پس از پخش در پلتفرم به پخش در سیما هم خواهد رسید.

بر همین اساس، امروز در بخش‌های مختلف خبری صدا و سیما سریال «سایه باز» به عنوان جدیدترین سریال شبکه نمایش‌خانگی معرفی شد.

محمد صادق افراسیابی معاون کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم در خصوص نحوه تداوم این اتفاق گفت: از این هفته با همکاری سازمان تنظیم مقررات رسانه‌های صوت‌و تصویر فراگیر در فضای مجازی و معاونت سیاسی سازمان صدا و سیما سریال‌های جدید شبکه نمایش خانگی در بخش‌های مختلف خبری معرفی می‌شوند.

وی افزود: قرار است سکوهایی که موفق به اخذ مجوز از ساترا هم می‌شوند و عملکرد مناسبی دارند در شبکه‌های سیما معرفی شوند.

سریال «سایه باز» نخستین سریالی است که در این طرح با هدف معرفی سریال‌های جدید دارای مجوز شبکه نمایش خانگی در بخش‌های خبری صدا و سیما به معرفی آن پرداخته شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا