اخبار فرهنگی و هنری

برگزاری دور پنجم دورهٔ آموزشی و مطالعاتی«چله مادری»

دورِ پنجم دورهٔ آموزشی- مطالعاتی «چله مادری» توسط تربیتکده آیین فطرت و با تدریس حجت الاسلام محسن عباسی ولدی نویسنده کتاب‌های من دیگر ما برگزار می‌شود.

خبرگزاری تسنیم

به گزارش خبرنگار فرهنگی تسنیم، «چله مادری» دوره ای برای مادران،‌ مربیان، معلّمان و مبلغان با موضوع مادری و همسری در حوزه سبک زندگی و تربیت دینی است.

این دوره به صورت کاملاً رایگان و با محتوای جذاب، جدید و کاربردی بر اساس چهار کتاب «آسمانی نشان آسمانی بمان»، «دختران و همسری و شغل ناب مادری»، «دختران آسمانی و سفیران مهربانی» و «بانو اجازه!» است که به علاوه 7 جلسه آموزشی به صورت مجازی برگزار می‌شود.

این کتاب‌ها با تخفیف 30 درصد توسط انتشارات آیین فطرت ارائه می‌شود و علاقه مندان می‌توانند در یک دوره چهل روزه نگاه و مهارت‌های خود را در حوزه زن، مادری و همسری و سبک زندگی دینی ارتقا دهند.

 

حجت الاسلام محسن عباسی ولدی نویسنده کتاب‌های موفق من دیگر ما در حوزه تربیت فرزند و مجموعه کتاب‌های نیمه دیگرم در حوزه انتخاب و تعامل با همسر است که کتاب‌های این نویسنده جزء پرفروش‌ترین کتاب‌های کشورمان  در حوزه روانشناسی و تربیت دینی است.

لازم به ذکر هست که این دوره در چهار دورِ گذشته، بیش از 30هزار  ثبت نامی داشته و در نظرسنجی میان دوره‌ای بیش از 97 درصد از شرکت کنندگان رضایت‌ خود را اعلام کرده، و شرکت دیگر مادران و همسران را در این دوره ضروری دانسته‌ند. 

علاقه مندان می‌توانند تا پایان روز 18 مهر ماه با مراجعه به آدرس: ktft.ir/40 یا سامانه تربیتکده آیین فطرت در این دوره ثبت نام کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا