اخبار بورس

گروه نوشیدنی‌ها | عالیس در شهریور چه کرد؟

گزارشات فروش شرکت ها در شهریور ماه سال جاری روانه کدال شد و پرونده فروش تابستان شرکت ها بسته شد. در این مطلب که سومین قسمت از بررسی گزارشات ماهانه شرکت ها در شهریور ماه است به سراغ گروه نوشیدنی ها رفتیم. فروش نمادهای گروه نوشیدنی ها چگونه بود؟

نبض بورس

به گزارش نبض بورس، گزارشات فروش شرکت ها در شهریور ماه سال جاری روانه کدال شد و پرونده فروش تابستان شرکت ها بسته شد. در این مطلب که سومین قسمت از بررسی گزارشات ماهانه شرکت ها در شهریور ماه است به سراغ گروه نوشیدنی ها رفتیم. فروش نمادهای گروه نوشیدنی ها چگونه بود؟

گزارش های ماه شهریور سال جاری | بیشترین رشد نسبت به مدت مشابه؟

در این گروه طبق معمول بیشترین میزان فروش متعلق به نماد غبهنوش بوده است. غبهنوش با فروش 460.6 میلیارد تومانی بیشترین فروش را داشته است. بعد از آن نماد‌های غدیس و عالیس به ترتیب با میزان فروش 180.2 میلیارد تومان و 162.9 میلیارد تومان در رتبه‌های بعدی قرار دارند.

غنوش (1867 درصدی) بیشترین رشد فروش را در مقایسه با شهریور ماه سال گذشته داشته اند.

عالیس بدترین عملکرد فروش را در مقایسه با شهریورماه سال گذشته داشته است و میزان فروش آن در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته 25 درصد کاهش داشته است.

میزان رشد فروش در مقایسه با میانگین ۱۲ ماهه چقدر بوده است؟

بیشترین رشد فروش در مقایسه با میانگین ۱۲ ماهه متعلق به غبهنوش با رشد 48 درصدی بوده است و بعد از آن نماد غنوش با رشد 27 درصدی و‌ غدیس با رشد 23 درصدی قرار دارند. در رتبه آخر هم عالیس با رشد 19 درصدی قرار گرفته است.

رشد فروش تابستان سال جاری در مقایسه با تابستان گذشته

نماد غنوش در تابستان سال جاری در مقایسه با تابستان سال گذشته رشد 123 درصدی داشته است و بدین لحاظ بهترین عملکرد را در بین نمادهای حاضر در این گروه رقم زده است. سپس غبهنوش با 67 درصد، غدیس 62 درصد و عالیس 7 درصد در رتبه های بعدی بدین لحاظ قرار دارند.

بهترین و بدترین سهم گروه به لحاظ فروش در تابستان ۱۴۰۲

بهترین نمادهای گروه به لحاظ فروش در تابستان سال جاری: غنوش

بدترین نمادهای گروه به لحاظ فروش در تابستان سال جاری: عالیس

  • بررسی گزارشات ماهانه نماد‌ها هر روز ساعت ۱۱ منتشر خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا