اخبار بورس

پرسودترین نمادهای هفته دوم مهرماه

در هفته‌ای که پشت سر گذاشتیم شاخص کل و شاخص کل هموزن هر دو با کاهش سطح رو به رو بودند و به ترتیب اُفت ۱.۳ درصدی و ۰.۳ درصدی را تجربه کردند. اما در هفته‌ای که گذشت برخی نماد‌ها سود‌های خوبی را به سهامداران خود دادند. پرسودترین و پرزیان‌ترین نماد‌های هفته گذشته کدام بودند؟

نبض بورس

به گزارش نبض بورس، در هفته‌ای که پشت سر گذاشتیم شاخص کل و شاخص کل هموزن هر دو با کاهش سطح رو به رو بودند و به ترتیب اُفت ۱.۳ درصدی و ۰.۳ درصدی را تجربه کردند. اما در هفته‌ای که گذشت برخی نماد‌ها سود‌های خوبی را به سهامداران خود دادند. پرسودترین و زیان‌ ده ترین نماد‌های هفته گذشته کدام بودند؟

همان گونه که ملاحظه می‌کنید زملارد بیشترین سود را به سهامداران خود داد و رشد ۲۲ درصدی را به لطف افزایش سرمایه سنگین از محل تجدید ارزیابی تجربه کرد.

بعد از زملارد، به ترتیب قشیر (۲۰ درصد)، ساربیل (۱۶ درصد)، کتوکا، حفارس، خپرخش (۱۵ درصد)، خرینگ، وفردا، آسیاتک و لابسا (۱۲ درصد) قرار دارند.

در سوی مقابل، ثامان بیشترین اُفت را با ۱۷ درصد کاهش قیمت تجربه کرد. همچنین چنوپا، کی بی سی، ومعلم با ۱۱ درصد، پارتا (۱۰ درصد)، حشکوه، وکادو، وسدید، بتهران و بالبر (۹ درصد)  اُفت در رده‌های بعدی قرار داشتند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا