اخبار بورس

شستا به مجمع می رود

شستا پس از برگزاری مجامع تمام زیرمجموعه های خود حالا به مجمع می رود تا عملکرد خود را به سهامداران گزارش دهد. مجمع شستا کی برگزار می شود؟

نبض بورس

به گزارش نبض بورس، شستا پس از برگزاری مجامع تمام زیرمجموعه های خود حالا به مجمع می رود تا عملکرد خود را به سهامداران گزارش دهد. مجمع شستا کی برگزار می شود؟

طی اطلاعیه ای که در کدال منتشر شده، آمده است:

موضوع: آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۰۳/۳۱ 

الف- زمان و محل برگزاری مجمع عمومی:
از کلیه سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ۱۴:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۹ در استان تهران، شهر تهران به آدرس خیابان ولیعصر، بالاتر از خیابان جام جم، نرسیده به چهاراه پارک وی برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه: 
استماع گزارش هیئت مدیره و بازرس قانونی.
تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۱۴۰۲/۰۳/۳۱
انتخاب حسابرس و بازرس قانونی
انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار
انتخاب اعضای هیئت‌مدیره
تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره
سایر موارد

توضیحات:

ج-نحوه دریافت برگ حضور در جلسه: 
سهامداران حقیقی و نمایندگان سهامداران حقوقی (با به همراه داشتن معرفی نامه) می‌توانند از ساعت ۱۳:۳۰ روز برگزاری مجمع با ارائه کارت شناسائی معتبر، برگه ورود به مجمع را دریافت نمایند. (نکته ضروری: درج شناسه ملی، شماره ثبت سهامدار حقوقی، همچنین کدملی، شماره شناسنامه، نام پدر و تاریخ تولد نماینده معرفی شده اشخاص حقوقی در معرفی نامه ارسالی الزامی می‌باشد) همچنین آن دسته از سهامداران محترم که امکان حضور در مجمع ندارند، میتوانند مجمع مذکور را به صورت آنلاین، از طریق مراجعه به سایت این شرکت به نشانی www.ssic.ir ملاحظه و سوالات خود را مطرح نمایند. نشانی امور‌سهام شرکت: تهران، خیابان گاندی جنوبی، کوچه سوم، پلاک ۱۱ تلفن: ۸۲۱۰۹۲۵۸-۰۲۱ نمابر: ۸۸۶۷۰۴۰۳-۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا